Krásná orientální tanečnice z Brna, Milena Vyparinová, přesvědčila diváky, ale hlavně porotu a z finálového klání soutěže MISS ORIENT 2010, které proběhlo v sobotu 6. listopadu v Praze, si odnesla titul i korunku...

Již 6. ročník soutěže MISS ORIENT, přinesl zajímavé umělecké a estetické zážitky. Finalistky se téměř po celý rok pečlivě připravovaly, aby byly právě ony ty nejlepší. Pilovaly techniku tance, choreografii, posilovaly, cvičily, vybíraly kostýmy, ladily líčení, zkrátka - podřídily značnou část svého života a volného času svému vysněnému cíli, kterým bylo uspět na finálovém večeru MISS ORIENT 2010.

miss orient

Finálový večer MISS ORIENT 2010

Finálový večer MISS ORIENT 2010 se konal v Praze, v Metropolitním divadle (dříve divadlo Milenium) v sobotu 6. listopadu. Sliboval nevšední zážitky, kterých zárukou rozhodně měly být také zahraniční hvězdy světového formátu - tanečnice a lektorka Jillina (USA) a tanečník a lektor Khaled Mahmoud (VB/Egypt). Hosté svou přítomností a uměleckou účastí podtrhovali význam události a to se jim bezpochyby povedlo. Naprosto úžasné choreografie předvedli společně s tanečnicemi a lektorkami Centra Tance.

Například ukázku z představení Belly Dance Evolution, kdy pod vedením tanečnice Jilliny vystoupily Katka Krejčová, Lenka Zychová a Latifah. S vystoupením „Hořící choreografie" vykouzlil nevšední zážitek Khaled Mahmoud se skupinou tanečnic, která se sešla jen pro tuto příležitost (Martina Ahmed Čermáková, Lucie Coufalová, Karolina Idrisová, Lada Janáčková, Dorotka Kajfoszová, Šárka Martináková, Sahar, Jitka Svobodová, Zuzana Uhlířová - Chorvatsko, Marie Vaněčková, Marie Vaštáková, Hana Vorlíčková, Warda, Gaelle Chocolata - Francie, Chahla - Francie).

Večerem, jako již tradičně, provázel vtipně a kultivovaně Dominik Heřman Lev a bezesporu i on přispěl ke spokojenosti zhruba 450 diváků v hledišti Metropolitního divadla.

Hlavními aktérkami však bylo deset dívek, které statečně bojovaly a předvedly to nejlepší, co mohly. Mezinárodní porota měla velmi těžkou práci. Po dlouhé poradě nakonec však vítězku určila.

Výsledky MISS ORIENT 2010

  • MISS ORIENT - Milena Vyparinová, Brno
  • 1.vice MISS ORIENT - Markéta Šunková, Šlapanice
  • 2.vice MISS ORIENT - Klára Mladá, Brno
Reklama