Stále ještě úřadující Česká miss Nikol Švantnerová vyřešila svou nespokojenost s kruhy pod očima metodou zvanou plasmaterapie z rukou MUDr. Romana Kufy, vedoucího lékaře centra estetické medicíny Perfect Clinic. Plasmaterapie patří k novinkám miniivazivních metod plastické chirurgie s výborným efektem.

 

Nikol

Nikol je sice ještě velmi mladá dívka, ale sama velmi otevřeně říká: „Kruhy po očima prostě mám a trápí mě už delší dobu. I na doporučení kamarádky jsem se s tím rozhodla něco udělat. Je to malý, dá se říci, že i bezbolestný zákrok a když tuto možnost u pana doktora Kufy mám, proč plasmaterapii nevyzkoušet. Rozhodně se budu cítit lépe a nebudu už muset kruhy maskovat make-upem.”

Plasmaterapie je maximálně efektivní omlazovací metoda, která  působí na buněčné úrovni za pomoci naší vlastní krevní plazmy obohacené o krevní destičky. Tahle speciálně připravěná směs obsahuje o neuvěřitelných 600 % více destiček a růstových faktorů, které stimulují kmenové buňky a donutí je k množení a produkci kolagenních vláken,”vysvětluje tajemství zákroku doktor Kufa.

zíkrok

Principem plasmaterapie je tedy biostimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce. Vědecké výzkumy ukazují, že změny pleti jsou způsobeny přirozenou ztrátou kolagenu, která je spojena se špatnou hydratací a snižující se aktivitou fibroblastů (tedy buňek produkujících kolagen). Naše vlastní plazma bohatá na krevní destičky umí tyto buňky nabudit a stimulovat je k tvorbě nových kolagenních vláken. Tím dochází k regeneraci, rozzáření a zřetelnému omlazení pleti.

Celý proces plasmaterapie je poměrně snadný. Jde o ambulantní metodu, žádná hospitalizace, přijdete a odejdete v ten samý den, výkon netrvá déle než jednu hodinu.

Jediné, co je třeba, je odebrat 8-10 ml krve ze žíly (jako při standardním krevním odběru) a poté ji ve speciálním přístroji opatrně odstředit, aby se krevní destičky neporanily. Tato příprava plasmy, která před aplikací trvá přibližně 10-15 minut, zvýší koncentraci destiček a růstových faktorů až o neuvěřitelných 600 %! Díky tomu se po aplikaci zvýší v daném místě množení kmenových buněk až desetinásobně, čímž se nastartují a znatelně posílí přirozené hojivé procesy v organismu.

plastika

O Perfect Clinic

Centrum estetické medicíny Perfect Clinic získalo své renomé díky skvělému týmu plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose, a také servisu, který nabízí svým klientům.

Dnes disponuje třemi klinikami v Praze, Brně a Liberci a pečlivě sestavený tým plastických chirurgů zde provádí kompletní škálu estetických plastických operací. V nabídce je zastoupena i cévní chirurgie, mamologie a moderní trend naplňuje i spolupráce s čelistním a ORL specialistou.

  • Perfect Clinic Praha : Kartouzská 10, Praha 5
  • Perfect Clinic Brno: Jakubská 2, Brno
  • Perfect Clinic Liberec: Komenského 519, Liberec

www.perfectclinic.cz

Reklama