V soutěži Miss léta 2008, která proběhla v našem magazínu, jste si za vítězku zvolili sedmadvacetiletou Naďu Císařovou.

 

Co nám o sobě Naďa prozradila? Soutěže krásy se účastnila poprvé v životě. S vítězstvím vůbec nepočítala, fotku poslala prostě jen tak zkusmo. „Měla jsem tuhle fotku asi dva dny, když jsem ji poslala. Potom jsem na to úplně zapomněla, až mi přišel mail, že jsem vyhrála,“ říká. „Byla jsem v šoku!“

Naďa je z České Lípy a pracuje jako obchodní manažerka ve stavební firmě. Kdyby někdy dostala nabídku a mohla se živit modelingem, asi by ji hodně zvažovala. Líbilo by se jí fotit oděvy, ale přehlídky už ne. A jak zareagoval na výhru její přítel? Naďa nám s šibalským úsměvem prozradila: „Na fotky už se docela těší.“

Myslíte, že měla Naďa před focením trému?

Jako dárek navíc od nás Naďa dostala i líčení od profesionální vizážistky Simony Bártové. Když Simona skončila, nastal okamžik pravdy.

U samotného focení jsme samozřejmě nebyli. „Je důležité, abych byl s modelkou sám,“ řekl nám o průběhu focení Jindřich Mynařík, „jakýkoli další člověk by narušil vzácnou atmosféru, která při focení panuje. Mám na modelku různé požadavky, snažím se ji napasírovat do pozic, které pro tělo nemusí být vždycky přirozené.“ Naďa ale souhlasila s tím, že se na výsledek její a Jindřichovy práce můžeme podívat, a co víc, rozhodla se o něj dokonce podělit i s ostatními čtenářkami Ženy-in!

Po focení jsme se Nadi zeptali na její pocity...
Bylo to zajímavé a poučné, člověk od toho asi čeká něco jiného, než to ve skutečnosti je.

Jak to myslíte, něco jiného?
Čekala jsem, že to bude jednoduché, ale není. Není to žádná legrace, zdá se to sice snadné, ale najednou se člověk musí zastavit v nějaké pozici, kdy je třeba sehnutý nebo stojí nějak nepřirozeně. Když nevíte, do čeho jdete, je to dost těžké.

Šla byste do podobné soutěže znovu, když už teď víte, jak je focení náročné?
Určitě!

Jeden z aktů Miss léta 2008 Nadi Císařové, pořízený fotografem Jindřichem Mynaříkem

 

Jak probíhala soutěž?
Fotosoutěž: Miss léta 2008

Miss léta 2008 – první vlna!
Miss léta 2008 – další nášup soutěžících!
Miss léta 2008 – poslední týden!
Miss léta 2008 – finále
Miss léta 2008 – hlasování!
Máme Miss léta 2008!

Jak se vám líbí akt Miss léta 2008?

Reklama