Taťána Kuchařová (20), nejkrásnější dívka na světě z Miss World 2006, odmítá spekulace médií, že vážně uvažuje o svatbě. Jsem zamilovaná, spokojená, šťastná, ale opravdu nejsem zasnoubená. Takže svatba do roka nebude," řekla Korzu půvabná blondýnka. S pražským radním Milanem Richterem (32) sice chodí už patnáct měsíců, ale k oltáři se zatím opravdu nechystají.

Taťána hned vypočítává důvody, proč se hned tak vdávat nebude. Je mi teprve dvacet, studuji vysokou školu, dělám modeling na světové úrovni. Létání po světě je věc, které se zatím nehodlám vzdát. Mám svoji Nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci. Teď jsem se stala i prezidentkou soutěže Miss České republiky. Tyto aktivity vyžadují spousty času, nepropůjčuji jim jen svou tvář. Určitě se časem chci vdát a mít děti, po tom touží asi každá žena, ale ta vhodná doba teprve přijde," tvrdí.

A jak to všechno Taťána zvládá? V dnešní době, při tak vysoké úrovni techniky, to není problém. Snažím se věci skloubit a využívám i veškeré zkušenosti, které jsem získala za dobu svého působení jako Miss World. Oporou mi jsou můj přítel i celá rodina," chválí Taťána své zázemí.

Kráska má dvě mladší sestry, které ji velmi obdivují. Pokud by se ale v budoucnu přihlásily do soutěže Miss ČR, prý rozhodně nebudou mít žádnou protekci.

Ony se ale chtějí vydat úplně jinou cestou a věřím, že budou také úspěšné. Jedna z mých sester už studuje v Praze na Ježkově univerzitě zpěv, a ta druhá má také zcela jiné plány. Pokud by se ale nakonec přece jen chtěly věnovat třeba modelingu, určitě je podpořím," říká Kuchařová.


Reklama