Zamilovala jste se do orientálního tance? Líbí se Vám více než tradiční polka či valčík? Pokud je Vám více než sedmnáct let, proč nezkusit stát se MISS Orient? 

Na začátku prosince byl vyhlášen již druhý ročník, do kterého se mohou přihlásit jak tanečnice z České, tak Slovenské republiky.

 

Nemusíte umět tančit nejlépe, stačí alespoň minimálně roční zkušenost s orientálním tancem. Říkáte-li si, že jste možná na zúčastnění se takové soutěže stará, tak Vás vyvedu z omylu. V prvním ročníku bylo nejstarší účastnici 50 let. Rodinný stav, míry a váha nejsou důležité. Porota hodnotí taneční umění, oceňuje přirozenou ženskou krásu a osobní charisma.

Letos proběhnou základní kola v Brně, Praze, Plzni, navíc je plánováno základní kolo v Bratislavě. Časový harmonogram soutěže najdete na www.missorient.cz .


Neváhejte a zapojte se do soutěže, která je oslavou přirozené ženské krásy a orientálního tance. Možnost přihlásit se máte do 31. ledna 2006.

 

Pokud se přihlásíte, v neveřejném předkole budete mít za úkol zvládnout tanec s povinnými prvky a hudbou, která Vám bude předem známá. Druhou disciplínou bude volný tanec, k němuž si skladbu vylosujete před zahájením předkola.

 

První česká Miss Orient Mirka Gebouská čeká na svoji následnici, proč byste se jí nestala právě Vy?!

Reklama