Miss Junior Tereza Řehořová nafotila s fotografem Richardem Nowakem fotografie, na kterých předvedla svou sexy postavu. Co Tereza momentálně dělá a jaké má plány?

tereza1

„Fotilo se celkem několik dnů, protože jsem chtěl vyjádřit ve fotkách i náladu Terezy Řehořové,“ uvedl Richard Nowak, který dříve fotil například Ivetu Lutovskou, Helenu Zeťovou, Jitku Válkovou či Zuzanu Belehorcovou.

tereza2

Tereza se momentálně musí věnovat škole, kterou studuje, protože největší strach má ze zkoušky sociologie. „Moc se bojím, že to neudělám, ležím v knížkách od rána do večera,“ dodává Řehořová, která na svého prince teprve čeká.
„Jsem bez přítele, ale chtěla bych nějakého vysokého s hnědýma očima, takhle bych si ho představovala,“ říká dračice s úžasně sexy postavou. „Když by někdo věděl o nějakém princi, hned ho chci,“ smála se při vyprávění o chlapech Tereza.

tereza3

O vizáž se postarala Marta Šantorová a stylista Stan Steiner se zasloužil o hladký průběh focení.

„V nejbližší době mě čeká další focení, nějaké přehlídky, ale ty budou až po zkouškách, mamka je na mě moc přísná, takže na prvním místě mám školu a poté modeling,“ dodává s úsměvem Tereza Řehořová. „V létě bych se ráda vypravila načerpat i nějaké zkušenosti v modelingu do Ameriky a hlavně také zdokonalit angličtinu.“ 

Anife

Tereza Řehořová byla i jedna z kmoter kalendáře Muže roku 2013, který se pokřtil v Praze při příležitosti představení nového primáře kliniky Medicom VIP. Na fotkách ji vidíte ve společnosti Anife Ismet Hasan, se kterou si velmi porozuměly.

rehorova

Reklama