Letošní Česká Miss Eliška Bučková (19) procestovala po své korunovaci už pořádný kus světa. A poznala pěknou řádku ctitelů. Přesto dala všem košem. Důvod? Eliška přiznala, že má v Česku svého milého Laca, který pochází z Maďarska.

„Od doby, co jsem byla zvolena Českou Miss, jsem vážně projela hodně zemí. Vietnam, Thajsko, Itálii, Turecko, Švýcarsko... Muži se kolem mě sice motali, ale musím se přiznat, že se mi v zahraničí vůbec žádný ani trochu nelíbil. Mám totiž už rok a půl toho svého, je šmrncovní Maďar a studuje v Česku. Toho miluji, on je pro mě prostě ten nejlepší,“ přiznala Korzu Bučková, rodačka ze Strážnice. Teď sice bydlí v Praze, ale do rodné Strážnice za rodiči a čtyřmi sourozenci jezdí tak často, jak jen může.

Umělá prsa? Nikdy!
Maminka jí vždycky navaří, protože jak říká, v Praze dcerce nedají vůbec najíst.
„Já přitom jím úplně normálně, ale hodně cvičím, abych neztloustla,“ řekla Bučková. 
„Dnešní missky a modelky většinou vůbec nejedí, ale na své hubené postavy si nechávají udělat velká prsa. To není nic pro mě. Kdybych potřebovala plastickou operaci, tak bych přece Českou Miss nemohla vyhrát, tato soutěž preferuje přirozený vzhled a také osobnost dívky. Ale přiznávám, že jsem přemýšlela o úpravě uší, které se mi nelíbí. Ovšem pak jsem to zavrhla.“Těší se na Švejka
Eliška i krásně zpívá. Proto ji potěšilo, když dostala nabídku vystupovat a zazpívat si v novém českém muzikálu Švejk. 
„Mám z toho velkou radost, 6. listopadu mě čeká premiéra Švejka v Hybernii, kterou připravuje režisér Postránecký. Je to pro mě zcela nová a příjemná práce. A také se těším na castingy na novou Českou Miss. Budu vzpomínat, jak jsem se loni třásla, když jsem na ně chodila,“ usmála se Bučková.

 

Reklama