Miss ČR 2008 Zuzana Jandová (21) se v nejbližší době chystá na cestu do Gruzie v jihozápadní Asii. Stále ještě kralující misska tentokrát neopouští Českou republiku, aby mohla fotit či předvádět, ale navštíví svou kamarádku Miss Gruzie, které spěchá na pomoc s přípravami její svatby.

„Šestého června bude svatba a do té doby je potřeba stihnout spoustu věcí,“ svěřila se Jandová.

Naše Miss má kromě svatebních příprav sehrávat i roli psychické podpory" nastávající nevěstě. Nejkrásnější gruzínská dívka je prý ze svatby, jako téměř každá nastávající paní, notně nervózní.

„Dost často si teď poslední dobou voláme a můžu říct, že čím víc se blíží termín obřadu, tím víc je na prášky. Ale dopadne to dobře a určitě bude mít svatbu jako z pohádky, jak si přeje,“ usmívá se Jandová.

Bude nejdéle panující misskou
Zatím poslední „Zapletalova" misska Jandová předá titul nejkrásnější Češky své následnici až letos na podzim. Díky této prodlevě se tak Jandová stala nejdéle panující královnou krásy v historii soutěže a její kralování se protáhne na rok a půl.

Galavečer spojený s finále Miss ČR odvysílá premiérově Česká televize. „Na finále Miss ČR se moc těším, ačkoli panovat takhle dlouho není vůbec špatné,“ zažertovala Jandová a pak vážněji dodala: „Proti předchozím ročníkům čeká finále Miss mnoho změn. Například slavnostní večer bude spojen s charitativní činností, ale víc zatím nemohu prozrazovat.“

Reklama