Miss Aerobik 2007 Monika HorákováSoutěž zdravé krásy - tak nazývají Miss Aerobik ČR její pořadatelé. Snaží se v ní totiž klást důraz na půvab, který je spojený se sportem, zdravým životním stylem a radostí ze života. Je to krok ke kráse s rozumem, v jejímž světě nebudou modelky na molech omdlévat vyčerpáním. Její semifinále se uskuteční v sobotu 6. června 2009 v Club Hotelu Praha-Průhonice.

„Po loňském úspěchu v soutěži jsem získala spoustu modelingových a sportovních zakázek a zároveň jistotu, že mě nikdo nebude nutit do neuváženého hubnutí, protože o tom Miss Aerobik ČR naštěstí není,“ potvrdila ideu vítězka loňského ročníku Táňa Bednářová.

Soutěžící o titul Miss Aerobik 2009V sobotu rozdají dva tituly: Miss Aerobik (18 až 30 let) a Miss Aerobik Junior (14 až 17 let). Další rozdají v kladenské sportovní hale během finále 13. června, a to v kategoriích MiniMiss (6 až 10 let), Kadet (11 až 13 let) a Missis (31 a více let).

Vyhlašovat se bude i Miss Aerobik Star. Titul získá dívka, která v přípravné fázi zaznamená největší posun kupředu ve fyzických parametrech - poměr svalové hmoty a tuků, fyziologie těla - ve fyzické výkonnosti, v aerobiku a modelingu jako takovém. Novinkou oproti předchozím ročníkům jsou také hodnotné ceny, na které se vítězky mohou těšit - po dobu svého kralování budou mít missky k dispozici luxusní vůz, ale také nové bydlení.

4. slovo soutěže: ocenění

Viděla jste některý z předchozích ročníků Miss Aerobik? Líbí se vám, že jde o miss a zároveň boj s kultem vyhublých krásek?

Reklama