Andělsky krásné a po čertech chytré finalistky zavítaly do Zlína! Finálová desítka dívek MISS ACADEMIA ČR 2011 absolvovala v sobotu 29. ledna 2011 první společné soustředění.

pražačky

Během brzkého rána se dívky ze všech koutů republiky sjely do Zlína, kde na ně netrpělivě čekali organizátoři soutěže o nej vysokoškolačku, studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Brňačky

Finalistky byly nejprve slavnostně přivítány a seznámeny s programem celého soustředění. V zápětí na ně již čekaly budoucí módní návrhářky z Ateliéru designu oděvu, které dívkám vzaly míry a následně jim zhotoví unikátní večerní róby. V těchto modelech se finalistky předvedou na slavnostním galavečeru 29. března 2011, který proběhne v Kongresovém centru Zlín.

Dalším bodem na programu bylo focení profilových fotografií a natáčení medailonků finalistek, jež budou nosným pilířem pro připravenou soutěž s názvem MISS ACADEMIA ČR 2011 ONLINE. Ta odstartuje během prvního únorového týdne na webových stránkách www.missacademia.cz. „Do hlasování o nej vysokoškolačku se může zapojit široká veřejnost. Všechny důleţité informace budou přístupné na již zmíněné internetové adrese," uvedl manažer projektu Marek Klos.

Sobotní den byl pro desítku finalistek příležitostí, jak projevit své půvaby, charisma i inteligenci. Dívky měly šanci se mezi sebou lépe poznat a také se seznámit s realizačním týmem soutěţe. K dokonalé vizáži jim dopomohl tým zkušených odborníků, kteří se postarali o účesy i make-up. „Bylo to bezvadné. Těšila jsem se sem, protože už jsem několik podobných soustředění zažila. Pokaždé je to krásná zkušenost. Celý tým byl profesionální, kadeřnice i vizážistky byly ochotné a milé. Už se nemohu dočkat krásných šatů, které nám budou ušity,“ s nadšením vyprávěla jedna z finalistek. Kromě tvrdé práce si všichni zúčastnění odnášejí i mnoho zkušeností, zážitků a nových přátel.

Reklama