Brzy však zjistila, že její cesta za vysněnou postavou nebyla správná. Není totiž důležité jen kolik, ale i jakým způsobem zhubnete.

NA PRVNÍ POKUS TO NEVYŠLO

Mladá blondýnka přiznává, že ve svém životě už držela mnoho diet, ale vždy neúspěšně. „Poprvé jsem se dala do boje s nadváhou, když jsem měla 19 let a začala jsem pracovat. Mezi kolegy jsem se cítila nepříjemně a věděla jsem, že se sebou musím něco dělat. Inspiroval mě kamarád, který se začal zdravě stravovat a, „stáhl“ mě s sebou. Změnila jsem jídelníček a začala tvrdě cvičit. Ani nevím jak a zhubla jsem 25 kilo,„ vzpomíná Miška na svůj první pokus dosáhnout vysněnou postavu.
5ece206f8887fobrazek.png

NEJTĚŽŠÍ JE UDRŽET SI POSTAVU

„Selhala jsem však. Nevydržela jsem a velmi rychle jsem přibrala vše zpět. Po letech však přišel další impuls, ale věděla jsem, že drasticky na to už nepůjdu. Hledala jsem alternativu, kterou zvládnu a po které se nedostaví jojo efekt. Doslechla jsem se o chutných a nutričně vyvážených koktejlech a polévkách NutriFood, jakož i bezpečném hubnutí pod dohledem kvalifikovaného poradce. Na Facebooku mě inspirovala výživová poradkyně NUTRI FOOD PLAN, se kterou jsem si dohodla konzultaci. Sestavila mi vhodný jídelníček na míru a na této stravě jsem byla čtyři a půl měsíce. Když jsem pociťovala hlad, jídelníček jsem si doplňovala zeleninou nebo jsem si vyzkoušela nějaký chutný recept z jejich kuchařky. První dva týdny byly kritické. Neviděla jsem výsledky a byla jsem frustrovaná. Svůj boj jsem však nevzdávala. Po měsíci v redukci krize opadla a jediné, co mi zpočátku chybělo, bylo bílé víno a čokoláda. Ale i to si dnes už mohu dopřát a vybrat z široké nabídky potravin i nápojů NutriFood. Vzhledem k tomu, že v hubnutí pokračuji, opět se každý třetí týden těším na vařené nebo grilované kuřecí maso, “ říká s úsměvem Miška.
5ece207e1b71fobrazek.png

CVIČÍ SAMA DOMA

Můj cíl je ještě shodit alespoň deset kilo. Proto jsem k nízkosacharidové stravě nyní přidala i cvičení. Cvičím doma při hudbě, hlavně když mě nikdo nevidí. Každý den kromě neděle trénuji 40 minut. Střídám spinning a stepper. Okolí mě dnes nepoznává a je to super pocit. Mou největší motivací jsou všichni nepřející lidé, kteří si mysleli, že to nevydržím. Dnes jen nevěřícně kroutí hlavou," hrdě dodává Skaličanka.
 
-e-

Reklama