„Může to být i naopak. I matka může udělat svým dětem obrovskou radost“, píše v souvislosti s udílením dárečků čtenářka s nickem mishulka33. Její maminka jí dala opravdu překrásný dárek. Přesvědčte se sami.

Milá redakce,
já sice ještě děti nemám, ale i přesto dárečky dostávám. Mám totiž spoustu přátel, příbuzné a známé. Ráda je dostávám a ráda je dávám. A jsem ráda, když někomu udělají radost. Mám spoustu dárečků, od plyšáků až po šperky, knihy....a každý z nich je něčím zvláštní, nějak specifický. Každý něco znamená a něco mi připomíná. Mám je téměř všechny vystavené. Ano, je to jen na prach, ale však já si ho uklidím  Chci se na ně dívat, chci si různé vzpomínky a příležitosti pohledem na ně připomínat.

Asi největší cenu z těch, které jsem dostala, je alabastrová plaketa, kterou jsem dostala od své matky. Je krásná a má úžasný nápis. Koupila je dvě - jednu pro mě a jednu pro mou sestru.Obě nás něčím takovým překvapila. Jednak nám dala takový „hmotný“ dárek a pak - taky nám vyjádřila tímto dárkem to, co cítí, jak nás má ráda. A nás dvě tím pochopitelně moc potěšila. Obě je máme vystavené ve svém pokoji.

Nejen děti maminkám mohou udělat obrovskou radost nějakým dárečkem, ale může to být i naopak. I matka svým dětem může udělat tak obrovskou radost, jakou udělala naše matka nám.

Ne každý očekává dárek v podobě mobilního telefonu,či notebooku...i takováhle plaketka může rozplesat srdíčko a vehnat slzičky do očí...nám - dětem.

uživatelka mishulka33

darecek

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

_____________

To je snad ten nejkrásnější dárek, jaký jsem od matky dceři viděla. Také mi vehnal slzy do očí a mám velkou chuť dát něco podobného i své dceři. Musíte mít spolu krásný vztah. Opravdu překrásné. Děkuji, že jste se s námi o něj podělila.

A samozřejmě souhlasím, lze to uchopit i naopak, vlastně by to bylo dobré téma do některého z dalších vydání.

Prožijte hezký víkend a pozdravujte maminku.

Saša

Téma dne 22. 7. - Dárky od našich dětí.

Děti jsou nápadité

A ať si říká kdo chce, co chce, nejhezčí jsou stejně dárky od dětí. Ty, jenž jsou darované s upřímnou dětskou nevinností a láskou. A je jedno, jestli je to vystřižené papírové srdíčko, výtvor z plastelíny, nebo dáreček za první ušetřené penízky.

Foťte, pište, posílejte dárečky od svých dětí.

  • Dárečky ručně vyrobené.
  • Dárečky, které vám přivezly děti z prázdnin, ať už z táborů či od moře.
  • Také dárečky, které vám třeba vyrobily k narozeninám, ke svátkům, nebo ve škole.
  • Dárečky, které potěší, kterých si vážíte a které nikdy nevyhodíte.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z maminek tentokrát odměním také hezkým dárečkem - hrníčkem přátelství.

hrnicek

 

Reklama