Už jste ochutnali Míšu v kelímku? My ano! A chutnal nám!

Díky spolupráci se značkou Míša jsme získali do redakce zásilku novinek - Míša v kelímku. Protože máme malý mrazák, všichni měli povinnost je co nejrychleji ochutnat. Jak nám chutnal? Přečtěte si naše testování. (Nejvíce objektivní je testování od Jakuba, snědl jich nejvíce.)

Testování redakce:

Jakub Kočí

Přiznávám se - byl jsem to já, kdo vyplenil lednici. Přesto, že mi zmrzliny smetanového typu moc nejedou (mám nejraději vodové), tak pro mě byl Míša v kelímku v obdobích horka, který se urodil v mrazáku naší redakční ledničky, záchranou. Díky! Díky! Díky! Takže ano, Míšu v kelímku jsem ochutnal, a to hojně. Chutnal mi, ale hlavně byl osvěžující!

Klára Milošová

MíšaZmrzlinu Míša mám ráda, je to zmrzlina, která mě provází od dětství tak nějak „kontinuálně“. Nejradši mám klasiku, tvarohovou na dřívku, politou čokoládou, ale měla jsem možnost ochutnat i nové ovocné příchutě, a vůbec nebyly špatné, překvapila mě jejich svěžest, hlavně meruňková mi chutnala.
Míša v kelímku mi přišel jako fajn nápad. Kelímek má hezký design a zmrzlina v něm vypadá lákavě. Bohužel ale musím říct, že mi Míša z toho kelímku nechutnal tak jako ten na dřívku - a asi to nebude složením zmrzliny. :) Prostě jsem staromilec a nic se nevyrovná pocitu, když si můžu vychutnat ten „cuc na kládě v čokoládě“ .
Myslím ale, že Míša v kelímku bude mít úspěch hlavně u malých dětí - těm se bude kelímek líbit... a možná pak i maminkám, protože zmrzlina se z něj dá sníst kultivovaněji, a dítě tak nebude po její konzumaci zralé na pobyt v pračce. :)

Zuzana Sommerová

Nejraději mám klasiku - Míšu tvarohového. Hned druhý v pořadí je jahodový.
Míša v kelímku mi také moc chutná, protože je to obdoba té klasiky - tvaroh a kakaová poleva. Jen je na mě trochu velký, takže ho většinou jím nadvakrát.

Klára Křížová

Zmrzlinu Míša mám ráda, nejvíc mi chutná klasika - tvarohový Míša na dřívku. Někdy kupujeme domů Míšu ve vaničce, v naší velké rodině se po něm hned zapráší. Míša v kelímku je dobrý, chuťově výborný. Je to taková příjemná „svačinka“.

Saša Stušková

Já mám ráda všechny zmrzliny, Míšu nevyjímaje. Nedovedu si představit léto bez zmrzlin. Míšu v kelímku jsem ochutnala, je výborný. V horku osvěží a má lahodnou chuť.

Věra Forejtová

Míšu kupuju hlavně ve vaničce, jíme ho doma s dětmi. Je moc dobrý, vím, že se na něj všichni těší a že je potěším, když ho přinesu z obchodu. V redakci jsem ochutnala Míšu v kelímku, byl výborný jako ostatní Míšové. Budu je kupovat mé skoro tříleté dceři, protože je vždy po snězení nanuku strašně špinavá. Lžičkou to snad zvládne lépe.

Pochoutka v kelímku

Míša v kelímku se prodává v 80ml balení, jehož součástí je plastová lžička, takže si na něm můžete pochutnat ihned po zakoupení. Zmrzlina obsahuje 35 % tvarohu a její chuť doplňuje kakaová poleva. Doporučená spotřebitelská cena je 15,90 Kč.

Ty, kdo nejen rádi mlsají, bude zajímat informace o nutričních hodnotách. Celá vanička má 95 kcal, což je pouze 5 % doporučeného denního množství (GDA) pro dospělou osobu. Takže je zdravou svačinkou i pro ty, kteří dbají na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Míša v novém balení přichází hlavně proto, aby potěšil všechny své příznivce, kteří mají chuť na větší porci tvarohové zmrzliny, než nabízí Míša na dřívku a zároveň si na ní chtějí pochutnat okamžitě a nečekat až na doma. Je to prostě to pravé tvarohové, tak akorát na osvěžení a zároveň i zdravá a dobrá svačinka.

Více na www.zmrzlina-misa.cz