5e21c250d81eeobrazek.png
Míša byla opravdu statečná. Operace začínala již o půl osmé ráno, což znamenalo, že musela velmi brzo vstávat. Manžel pacientku odvezl na místo určení, kde už byli všichni připraveni na zákrok. Pan doktor Pilka nejprve znovu probral průběh operace a poté pacientce zakreslil na víčkách místa, kudy povede řez.
5e21c2c4e1ca0obrazek.png
Po zákroku, který trvá cca 45 minut, se pak operovaná místa až dvě hodiny chladí a odejít může pouze s doprovodem. „Poté vás čeká rekonvalescence a v průběhu ní tři kontroly. Vytáhneme vám stehy a ukážeme, jak si máte masírovat a mazat oční víčka. Důležité je, abyste si také chránila oči před sluncem,“ řekl Michaele Ján Pilka. „Jsem bojácná, ale jsem si jistá, že jsem se rozhodla správně. Doktor Pilka je profík a všechno mi detailně vysvětlil a je tady příjemné prostředí,“ konstatuje Michaela ještě před tím, než odejde na operační sál.
5e21c2e01cc1bobrazek.png
Operace proběhla skvěle. Lokální anestezie nebrání tomu, aby o pár hodin poté Míša mohla opustit kliniku Aesthevita s dobrým pocitem. „Jsem spokojená, téměř jsem nevěděla, že mě pan doktor operuje. Přemýšlela jsem o příjemných věcech, třeba o svém malém vnukovi a 45 minut uteklo jako voda. Cítila jsem jen malé pnutí, které se ale dalo vydržet,“ říká Míša, která se těší, že si doma odpočine.
ok1.jpg
Měsíc po operaci má Míša sice ještě jizvičky vidět, ale všiml by si jich málokdo. Kromě toho, že lépe vidí, si nemůže vynachválit reakce okolí. „Neřekla jsem každému, že jdu na operaci, ale o to více jsem ráda za pozitivní reakce okolí. Lidé mi říkají, že vypadám mladší a veselejší a chtějí vědět, čím to je. Sama se cítím sebevědomější a kdyby se vrátil čas, opět na operaci kývnu.“
5e21c26ca61aaobrazek.png5e1d96b00fbb6obrazek.png
5e1d962438cbaobrazek.png

Čtěte také:

Reklama