Zmrzlinu Míša, tvarohový mražený krém, můžeme směle označit za pamětníka. Je zde pro naše ledové potěšení už bezmála padesát let! Aby si na své přišli i milovníci ovocných příchutí, je nyní Míša k dostání i ve variantách Jahoda a Meruňka.

misaTvarohový nanuk Míša je bez nadsázky legenda. Na rozdíl od mnoha českých legend - a naštěstí pro nás všechny mlsouny - je to ovšem legenda stále živoucí. Podle průzkumů trhu jde už dlouhé roky o nejoblíbenější nanuk v Čechách, na Moravě i ve Slezsku, a když se řekne nanuk, představí si většina z nás na prvním místě právě Míšu.

Po mražené tvarohové pochoutce v oranžovo-zeleno-bílém obalu saháme do mrazáků už od roku 1962, a tak máme právem pocit, že svého Míšu důvěrně známe. Pro jeho jedinečné složení chutná stále stejně dobře a teší se velké oblibě mezi dětmi i dospělými. Je tomu tak i díky pečlivé přípravě z kvalitních ingrediencí, které jsou zachované díky mražení. Mražení je považované za druhý nejšetrnější způsob uchovávání potravin.

V současné době si můžeme navíc pochutnat na jeho jahodové či meruňkové variantě a pro ty, kdo si chtějí užít mlsání společně, jsou připravena 2 multipack balení.

misa

  • Míša Jahoda: jahodová zmrzlina v kakové polevě
  • Míša Meruňka: meruňková zmrzlina v bílé polevě
  • Míša Multipack: 5x Míša Tvaroh
  • Míša Multipack Mix: 3x Míša Tvaroh, 1x Míša Jahoda, 1x Míša Meruňka

Více informací o zmrzlině Míša naleznete na www.zmrzlina-misa.cz.

 

Reklama