Stihli to krátce předtím, než se na svět podíval jejich první syn Kristián. Od té doby se Míše otočil svět o 360°. Děti už má dvě a jak sama říká, je neustále v běhu. A to doslova. Přijďte se o tom přesvědčit už 12. října na Run Tour s pramenitou vodou Rajec.

Jste ambasadorkou kampaně Rajec Zavaž se k pohybu. Jak dlouho už běháte?
Největší běh, a to běh za dětmi, mi začal před dvěma a půl lety. Od té doby jsem se vlastně nezastavila a jsem stále v běhu.

Stal se pro Vás běh srdcovou záležitostí od začátku, nebo jste si k němu hledala cestu déle?
Dřív jsem nemohla běžet déle než pár minut, protože jsem špatně dýchala a píchalo mě v boku. Ale od té doby co se soustředím na dech už uběhnu i dlouhou kopcovitou štreku 2,5 kilometru v kuse až na vlak, když ho nestíhám.

Na kterých Run Tour od Rajec Vás můžeme potkat?
Určitě 12.10. v Praze a pokud mi to děti dovolí tak i 9.11. v Pardubicích.

Udržujete si kondici i jinak než sportem? Věnujete se např. společným sportovním aktivitám s dětmi?
Já se především udržuji v kondici tancem, který mě do jisté míry v rámci muzikálů i živí. Vlastně i když běhám, tak spíše tančím. A samozřejmě skákání na různých trampolínách s dětma a hlavně vzpírání - uzvednout dvě děti najednou, to už je slušná váha!

Nejen při běhání je klíčový pitný režim. Spousta z nás ho ale během dne zanedbává. Jak ho zvládáte dodržovat vy?
Snažím se, ale jako každá máma se spíš starám o režim svých dětí a na sebe občas zapomenu. Ale lahev s pitím mám u sebe neustále!

Vsázíte na 100% příjem čisté vody, nebo někdy zhřešíte i sladkým / energetickým / alkoholickým nápojem?
Mám moc ráda čisté ovocné šťávy a večer nepohrdnu skleničkou dobrého vína za zásluhu.

V září máte premiéru muzikálu Voda (a krev) nad Vodou. Přemluvíte se po náročných zkouškách ještě k nějakému sportu?
Zkoušky jsou natolik náročné, že jsme všichni rádi, když po celodenní šichtě na jevišti zaopatříme děti a jdeme do pelechu. Za celý zkoušení jsem zhubla 3 kila, takže efektivita toho pohybu na jevišti je asi velká!

Na jakých dalších akcích Vás budeme moct do konce roku potkat?
Já se chci věnovat teď jenom divadlu, čili v divadle Kalich a v Národním divadle. A ráda bych vás pozvala 3.12. na charitativní koncert  pro Polovinu nebe, který organizuji.
 

Reklama