Denně se s Michaelou Maurerovou (28) setkáváme v seriálu Ulice a můžeme obdivovat, jak se tato křehká herečka naučila ovládat kadeřnické řemeslo.

"Musela jsem projít dlouhým kurzem, abych se to naučila," přiznává. "Zvlášť stříhání není jednoduché. Ale podstatný je vztah, který s tímto seriálem mám a trvá už tři roky. Po třech letech se každý vztah schyluje buď k rozchodu, nebo k svatbě. Tak já jsem ráda, že mám v Ulici i s Ulicí trvalý vztah a že jeho tvůrci se ke mně chovají dvorně."

Organizovaného Silvestra neuznává
Na závěr roku jezdí Míša už pravidelně na hory. A pravidelně tam Silvestra neslaví.
"Jako organizované veselí Silvestra vůbec neuznávám. Já si pár Silvestrů udělám během roku sama. Určím si, kdy budou, kdy je budu slavit a jak. Ne snad, že bych až tak záměrně revoltovala. Ale na Silvestra jsem vždycky na horách, celý den lyžuji a večer jsem tak utahaná, že vždycky o desáté jdu spát a hned usnu. Vždycky mě naštve, když mě ty rachejte o půlnoci budí."

Předsevzetí odmítá
Není z těch, kteří vstupují do Nového roku s předsevzetím a pak ho stejně nesplní.
"Nerozlišuji totiž starý a nový rok, snažím se být spokojená za všech okolností. Rozhodně se nezaobírám tím, že bych si dávala nějaké předsevzetí a pak byla stresovaná, že ho neplním. Jde mi o to příjemně a spokojeně žít tady a teď."
 
Zdroj: Korzo
Reklama