Herečka Michaela Maurerová (28) alias kadeřnice Digi ze seriálu Ulice je se svým zevnějškem vcelku spokojena. Přála by si mít jen trochu větší prsa. To byl původně důvod, proč se dala na pití piva. „V pubertě jsem věřila, že po pivu se mi prsa zvětší. Ale dnes už vím, že to tak není. Bohužel. Jinak by v Česku bylo asi nejvíce prsatic na světě," řekla půvabná, křehká černovláska, na níž častá konzumace zlatavého moku rozhodně není vůbec vidět.

Michaela totiž ani když zjistila, že jí pivo k bujnému poprsí nepomůže, na tento nápoj nezanevřela. „Smířila jsem se s tím, jak vypadám. Na plastiku prsou nepůjdu, to rozhodně odmítám. Nejsem příznivcem umělého vylepšování. Život je přece o něčem jiném, je důležité jej žít harmonicky a ve vlastním těle," konstatuje herečka a moderátorka.

„Pivo mám ale pořád ráda. Jednak zastávám názor, že alkohol v malých dávkách neškodí, a navíc jsem přesvědčená, že když se pije rozumně, je pivo lék," vysvětluje.

A protože si občas Míša dopřeje i tradiční českou kuchyni nedovede si představit, že by zapíjela „vepřoknedlozelo" vodou nebo limonádou.

A kolik piv kadeřnice Digi vlastně vypije?

„Maximálně dvě. Pivo nepiju na množství. Umím ocenit jeho kvalitu, ale žádné závodění v počtu vypitých půllitrů neuznávám. Při pití piva je důležitá pohoda a příjemný pocit," tvrdí Maurerová.

 

Reklama