Michaela Maurerová  si po desetiletém soužití vzala otce společných tříletých dvojčátek Magdalenky a Pepy, Milana Kožíška. Na zámek Zbiroh bylo pozváno 125 dospělých a 25 dětí,  pouze z nejbližších přátel a příbuzných.

hoste

Mezi pozvanými přáteli jsme viděli Štěpánku Duchkovou, Ester Janečkovou, Vlastu Korce nebo Jakuba Vágnera.

vagner

Obřad proběhnul za nádherného počasí v zahradním altánu, za hudebního  doprovodu Ave Maria.  Ihned po obřadu všichni účastníci vypouštěli balonky se vzkazy a  přáními.

Poté se odebrali do Muchova sálu na pozdní slavnostní oběd. Pečlivě vybrané menu obsahovalo např. Marinovaného lososa s norským dipem, hovězí čaj se scherry pod čepicí, pečený telecí hřbet na smržovém ragú a bavorský krém na aromatických jahodách s růžovým pepřem.

Ve večerních hodinách se hosté přesunuli  do zámecké restaurace a  griloval se např. divoký kanec. Je zajímavostí, že veškerá vína byla ze strání ženicha a nevěsty , a podle kmitání číšníku všem chutnala. V restauraci  hrála kapela, která  umí  všechny světové hity  a tak parket byl plný i dlouho po půlnoci. Zážitkem pro všechny byl obrovský ohňostroj a hlavně děti si užívaly, že mohly pořádně flámovat.

deti

A co nám sdělila právě vdaná paní Kožíšková?
 „Metamorfóza  z Maurerové na Kožíškovou,  o to se postarala Veronika Benešová, která dovedla za 4 dny ušít nádherné bíle šaty a Bára Nevidská ze studia Sunface, která mně dokázala nalíčit tak, abych vypadal vyspalá, spokojená, najedená, šťastná, odpočatá a nenervozní nevěsta. Pro mě to byla svatba snů, sice jsem měla zpočátku nervy, ale pak jsem si to opravdu užila. Nemám ráda ceremonie, ale my to pojali jako jeden velký mejdan, na které se rodinný  kruh uzavřel. Dříve to bylo 3 Kožíškové a jedna Maureová a teď  jsme  Kožíškovi všichni. Tak i já si toto jméno mohu napsat na dveře. Také je dobré, že nyní nebudou lidé tápat, zda jsme partneři nebo jsem slečna. U nás se v zásadě nic nezmění.  Naše rodina vždy dobře fungovala a nyní jsme nahlas vykřičeli, že se máme rádi a že spolu chceme být.

 Jak mně manžel sdělil, přeje si nyní, abychom měli ještě jedno manželské dítě, když naše dvojčátka jsou nemanželská.  Doma prý teď budu muset více poslouchat a méně mluvit, což u mě bude náročné a víc vařit, když jsem manželka.

Musím říci, že vše bylo fajn, že si všichni udělali čas, který jsme strávili s lidmi, které máme rádi, počasí jsme si tam nahoře objednali dokonce i fotbalovou výhru.“  
Krásný den zažila nejen Míša již Kožíšková.

prstynky

nevesta

Foto:hermína.cz

redakční zdroje

Přečtěte si také:

Michaela Maurerová: Za naprostou životní prioritu považuji rodinu a děti

 

Reklama