Zdravím Míšo, před pár dny se mi zdálo, že jsem ležela venku na zemi a  okolo mne - těsně vedle mne - se plazil velmi silný a dlouhý had.

Kus od  nohou stáli lidé, mám zato, že to byl někdo z rodiny a říkali mi, ať  nedám najevo svůj strach a hlavně, ať se nehýbu.

Jenže já toho hada  cítila a tak jsem se automaticky schoulila do klubíčka.

V tom jsem  uviděla hadí tlamu plnou zubů - mám zato, že mne kousl, ale vůbec mne to  nebolelo. Had vypadal jako opravdový - mám na mysli zbarvení. Pak  střih.

Byla jsem v naší ložnici a tam byl velikostně ten samý had, jen  měl černou barvu a červené puntíky. Vzala jsem reproduktor a hodila ho  na hada. Tomu jsem rovným řezem  tím reproduktorem odťala hlavu s kusem  "krku", ...celkem jsem hada tím jedním hodem reproduktorem rozsekla na  tři díly - dva menší a jeden velký.

Vypadaly, jakoby byly odťaté mečem  nebo něčím ostrým. Vůbec nevím, co to znamená.

Hledala jsem ve snářích a  našla dobré i špatné vysvětlení - nevím, jaké je správné. Byla jsem ze  snu zmatená, protože nevím, co to znamená. Mohla bys mi prosím pomoci  sen vysvětlit.

Děkuji a přeji hezký den, Míša.


Ani já Ti nenabídnu jedno řešení.

1.  Vycházím z toho, že jsi vdaná, nebo máš přítele. Had je tady Tvé podvědomé zápasení se sexuální stránkou. Pokud vnímáš nějaký problém z téhle strany v reálu, pak je sen o tom, že jsi ve vaší ložnici zlikvidovala hada, který tě ohrožoval, naprosto trefný:-. Eliminovala jsi problém, alespoň ve snu.

Hlavně by to bylo o tom, že jsi schopná ho eliminovat – tedy vyřešit ne rozčtvrtit.:-))

2.  Jestli nejsi s nějakým mužem, pak je had jednoznačně někým z rodiny. Můžeš mít z někoho obavu a snažit se problém s ním řešit, ted už jakkoli. Zase je ale sen o tom, že na to máš.

V zásadě je tady nejdůležitější, že had je zastupujícím elementem pro problém buď citový, nebo rovnou sexuální. A také fakt, jak si s ním člověk ve snu poradil.Tys ho přemohla, takže pohoda.

Snad to pomohlo. Přeji krásný den i víkend.Míša

Reklama