Pan Božský
„S Mirkem jsme si sedli okamžitě. Měl jedno dítě, sice už větší než já, ale ve střídavé péči, to mi přislo sympatické. Hodně sportoval a miloval adrenalin, přesně jako já. Dlužno poznamenat, že díky sportu vypadal výborně,“ líčí Lenka. „Psali jsme si každý den,“ vypráví. „Měl zcela stejný smysl pro humor, byl chytrý a nedělal na mě dojem úchyla. Fotky jsme si sice posílali, ale jen ty úplně neškodné a slušné. Takové snímky ze všedních dní.“

sexy-rande-do-textu.jpg
Foto: Shutterstock

Po týdnu zpráv na Messengeru přisel i první video hovor. Vzhledem k péči o děti a domácnost a velkému množství aktivit, které Lenka se svými syny podniká nebyl zatím čas na osobní schůzku. Ale i setkání přes kameru proběhlo parádně. „Měl krásný úsměv a co víc! Očividně si o mně myslel, že jsem krásná i já. Neustále mi skládal komplimenty. Připadalo mi to celé až moc ideální,“ přiznává.

Hned jakmile se mladá maminka utrhla ze zavedené rutiny, domluvila si s Mirkem skleničku. Děti pohlídala hodná sousedka, na kterou jsou kluci zvyklí, a mohla vyrazit. „Sáhla jsem do úspor a koupila si nové šaty a zašla na manikúru. Mirek na všech fotkách vypadal jako ze škatulky, tak jsem chtěla udělat dobrý dojem a nevypadat jako mamka od plotny,“ říká.

Jsi hrozně krásná a sexy. Takže...

Miroslav vybral pro setkání příjemnou restauraci v centru a choval se jako gentleman. Lenka přiznává, že od začátku schůzky byla sice okouzlená jeho šarmem, avšak se nemohla zbavit dojmu, že tu není něco úplně v pořádku. Přeci jen se říká, že pokud jde vše hladce a podle plánu, asi se někde stala chyba.

Jádro pudla bylo odhaleno hned po přípitku. První sklenička do něj zahučela jako Němci do krytu a řekl Lence: „Hrozně se tě chci na něco zeptat, ale stydím se.“ Lenka ho dobrosrdečně pobídla, aby pokračoval a podotkla, že se považuje za osvíceného a liberálního člověka, takže neexistuje nic, co by ji mohlo extrémně šokovat. „Jsi hrozně krásná. Vážně moc, a proto jsem se s tebou chtěl tolik setkat,“ začal opatrně, „víš, já jsem agent a sháním nové talenty do porno filmů. Nechtěla by sis zkusit něco přivydělat?“ Lence v tu ránu zaskočil doušek vína. „Prosím?“ Zeptala se ho, protože byla přesvědčená, že buď špatně slyší nebo je to vtip. „Počkej, zamysli se,“ apeloval na Lenku. „Vážně bys pro to byla jako dělaná. Jsem z tebe hotový, a to spolu jen mluvíme.“ Znechutilo jí to. Vyndala z peněženky peníze za svoje víno, vzala si kabát a odkráčela zpátky domů. Mirek byl tak zaskočený, že se ji ani nepokusil zastavit.

„Dneska se tomu směji,“ říká maminka, „bylo to jako předloha k divadelní veselohře. Ale tenkrát mi z toho bylo hodně úzko. Jedno mu ale musím přiznat, na dobro mě to vyléčilo z nakukování na seznamky.“

Zdroj: Příběh respondentky redaktorky