Maximálně spokojený je s uplynulou divadelní sezonou herec Miroslav Donutil (57). Teď – jak je jeho zvykem – se ve vší tichosti sbalil a ujel od civilizace na Vysočinu.

„Tahle divadelní sezona mi opravdu přinesla velkou radost. Režisér Jan Nebeský mi nabídl titulní roli v Molierově hře Don Juan. Byla to nečekaná nabídka, kterou jsem s chutí přijal. Premiéra ve Stavovském dopadla velmi dobře a myslím proto, že mohu říct, že letošní sezona byla pro mě úspěšná,“ svěřil se Miroslav Donutil.

„Nová sezona pro mě začne v září. Kromě oprašovaček v divadle začnu zatáčet nové tři díly pro seriál Tři plus jedna. Všechny musí být hotové do 10. prosince, a tak práce budu mít dost až do konce roku,“ dodal.

Miroslav Donutil sbalil hned na začátku prázdnin svoji rodinu a v tichosti odjel na chalupu na Vysočinu. Nedaleko Žďáru nad Sázavou, což je hercův rodný kraj, stráví téměř celé léto.

„Každý rok se nemohu dočkat, až přijde konec června a s rodinou odjedu na naši chalupu na Vysočinu. Jsme tady už více než týden a užíváme si to na plno. Po předchozím blázinci to je pro mě maximální relax. Je tady absolutní klid a pohoda. Lesy, ryby, houby, koupání, výlety po okolí. Co více si mohu přát,“ usmál se herec. „S manželkou si tady užíváme absolutní soukromí. Můžeme se nerušeně a v klidu věnovat sami sobě i našim dětem, a je nám tady krásně. Vysočina je prostě nádherná,“ dodal Donutil.

Reklama