Jako jediný herec vyprodával Miroslav Donutil (57) svým vyprávěním Lucernu. Teď stejně úspěšně hraje V Národním divadle Dona Juana. A tuto neděli (1. 6.) ho uvidíme na obrazovce České televize v komediálním triptychu 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem na téma Hypochondři. „Rozhodně nejsem hypochondr, ale o své zdraví se starám. Chodím pravidelně na preventivní prohlídky, proto jsem klidný, co se týče mé fyzické schránky. Navíc chodím na procházky do lesa se psem, plavu a hraji golf," řekl nejobsazovanější divadelní umělec současnosti.

Obrazovka herce rozšiřuje

Herci dobře vědí, že kvůli zkreslující televizní obrazovce musí být hodně štíhlí. Když Miroslav Donutil vidí v televizi sám sebe, není se svou postavou příliš spokojený.

„Stravuji se tak, jak mi moje žena navaří. A ještě to nikdy neudělala špatně. Vaří mi moc dobře a je to na mě bohužel vidět. Ve zralém věku by člověk neměl tloustnout. U mě je to takové proměnlivé. Teď si říkám, že bych se měl poněkud zhubnout. Můj organismus se už nad tím zamýšlí," tvrdí Donutil.

Reklama