Za
čínala v České televizi, tedy vlastně v roce 1990, kdy nastoupila, to byla ještě Československá televize. Stala se oblíbenou mezi diváky, kteří rádi přivítali její sympatický obličej i na obrazovce televize Nova.

 

Vedle moderátora pijavica s klukovským pohledem Pavla Zuny jí to slušelo. Její úsměv vítězil v žebříčcích popularity a každý věděl, že umí být profesionálkou ve svém oboru, i rozpustilou holkou. V prosinci 2002 odešla z televizních obrazovek. Zdálo se že navždy.  

 

Ale nikdy neříkej nikdy. A tak se Mirka Čejková po třech letech vrací a zkouší televizní štěstí do třetice, tentokrát na televizi Prima. Od pondělí 17. dubna začne společně s Lucií Výbornou moderovat magazín reportáží EXTRA.

 

Pamatuji si, jak jsem před několika měsíci se zájmem sledovala na České televizi Třináctou komnatu Mirky Čejkové. Život si s ní nehrál a ona se mu rozhodla postavit. Někdy se to daří…

 

Dokument měl osvětlit bulvární zprávy, ale v určitou chvíli přistihl spíše dřívější populární moderátorku v situaci, která nemá nic společného s publikem, ale spíše s jejími partnerskými vztahy.

 

Po zprávách skoro každý den

 

Překvapilo mě, když se Mirka Čejková objevila v upoutávce na televizi Prima. Okamžitě mě napadlo, že bulvár zase bude mít o čem psát, ale zároveň ona bude tak trochu jeho součástí.

 

Reportáže se budou točit z Čech a zároveň budou přebírány ze zahraničních agentur. Magazín EXTRA se bude soustředit na kuriozity, osudy známých i neznámých lidí, na reportáže ze záchranných i zásahových akcí, unikátní lékařské zákroky či střípky ze života celebrit.

 

„Moderovala jsem zprávy, talk show, life pořady, magazíny i soutěže.Takže pijavica Extra do toho zapadá,“ řekla Mirka Čejková k magazínu Extra. Ten se bude vysílat denně mimo neděli od 19:15 hodin.

 

Mirka Čejková opět na televizní obrazovku! A já si tak říkám, že je dobře, že už alespoň trochu zmizel trend moderátorů zůstat věrný jen jedné televizi.

 

Těším se na návrat Mirky Čejkové, jsem zvědavá. 
A co mu říkáte vy?
   

Reklama