Naše čtenářka Miriam (Pajda), která s námi hubne, je oproti svým kolegyním malinko pozadu.  Co ji vedlo k odložení startu, jak dietu zvládá a co jí pomáhá, se dočtete v tomto článku.

p

Miriam, můžete nám prozradit, proč jste odložila začátek diety?
Pokud jde o odložení startu: Můj syn si díky své kamarádce výtvarnici a modelce Zuzaně Osako splnil sen a měl křest povídkové knížky. Knížka je zatím ke stažení jako e-book zdarma na stránkách http://merot.org. Křest byl v sobotu, proto jsem nechtěla začínat, protože zmatek s přípravou byl hodně velký a já neměla jistotu, že dodržím všechna potřebná opatření, a nebyla jsem si ani jistá, jak to syn - s ohledem na své zdravotní problémy - zvládne psychicky. Jako krizový poradce jsem se bála, že nebudu dost ve formě.

Představení všech tří čtenářek

Vaše „spolubojovnice“ už zhubly kolem pěti kilogramů. Bude to i pro vás dostatečný impulz k tomu, abyste se do toho s chutí pustila?
Zatím jsem „shodila“ kilo, tedy šla jsem dolů se všemi otoky kloubů a s vodou navíc, takže je to znát hned druhý den. Upřímně mi trošku vadí, že koktejly jsou hodně sladké, ale jinak se dieta dá dodržovat bez potíží. Nejsem schopna dodržet čas jídla, zeleninu beru podle návodu - jakmile mám hlad, jdu něco hryzat - a jinak si připadám jako komiksová figurka. Jak přijíždím k nádraží, tak se mi nad hlavou rozsvítí bublinka s koblížkem... naštěstí jakmile projdu kolem stánku, tak zhasne. Nemám hlad, ale mám chuť... rok jsem cvičila prodavačky, že jakmile mě vidí, dávají koblížek do sáčku, a teď se musím plížit jinudy.

Co je pro vás těžké a co vás naopak mile překvapilo?
Překvapily mě dvě věci: jednak to, že namíchané koktejly krásně voní... a jednak to, že můj muž šel do diety se mnou. :-) Koupil si balení Ketodiet pro muže a zatím se drží také. Musím pochválit chat online, protože na webu můžu až po práci, a tak je výhoda, že tam večer vždycky někdo je.

To je od vašeho manžela opravdu úžasné. Ve dvou se to lépe táhne. Držím vám oběma palce!

Související články:

  • Více o akci najdete TADY
  • Vyhlášení finalistek TADY

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

Ketodiet

Reklama