Přinášíme vám další reportáž o průběhu hubnutí s KetoDiet. Čtenářce Miriam se zdá pokles váhy pomalý, ale bere to naštěstí s humorem a nevzdává se. Co jí opravdu zlobí, je fakt, že manžel, který drží stejnou dietu, hubne rychleji

Právě bojuji s 81. kilem váhy a doufám, že ho zdárně pokořím.

Co se mně líbí, je fakt, že líp spím a nezadýchávám se. Ne, sedm let staré oblečení jsem neoblékla, protože pokud něco nevezmu na sebe déle než rok, dám to na charitu. Ale je pravda, že si budu muset koupit nějaké rifle, které mi nebudou padat.

mi

Fotka Miriam před dietou. Dnes už je zřejmě minulostí

Můj vztah k dietnímu krmení asi nejlépe charakterizuje můj dnešní výrok: „Když se ta zelenina dost opepří, osolí a opeče, tak se dá sníst...“ konkrétně jsem udělala celerové a řepné chipsy a byly k žampionových omeletám a okurkovému salátu. Zatím jsem na některé recepty z webu Ketodiet nesebrala odvahu a doufám, že například žampiony, dušené s okurkou, nebudu muset jíst vůbec. 

Syrovou zeleninu jsem už pozřela také, a kupodivu jsem pořád ještě naživu, ovšem to už byla hodně velká nouze. Ledový salát jsem si osmažit netroufla ani osolený a opepřený. Co jsem si troufla, bylo důkladné pročtení všech povolených surovin a oprášení receptů z indické kuchyně – na drobounko nakrájený květák, popřípadě troška červené čočky (dává se jí málo, asi tak lžička na porci), koření a pár kapek chilli dokážou udělat divy.

Takže vařím spíš po svém: kari, lilkový kaviár, chipsy, celerové kaše, nejrůznější saláty z okurky a ředkviček nebo ředkví... a doplňuji to někdy omeletkami, někdy polévkou s proteinovou vložkou a někdy jenom koktejlem po jídle. Naučila jsem se dělat nejrůznější placičky, bramboráčky z cuket a přípravku na slaninové omelety (se špenátem jsou vynikající) a umím ugrilovat cokoliv, co se dá považovat za zeleninu. 

Co mě štve, je fakt, že ačkoliv jíme s manželem oba totéž, tak on hubne, kdežto já ne. Ve středu bych se měla vidět s mým dietním poradcem, takže to s ním budu muset probrat, co a jak. A jak je možné, že ten tlustý chlap, co s ním už 25 let žiju, bez problémů shazuje, ačkoliv ani nic nevyhrál??? Sice taky hubnu, ale nějak pomalu...

Takže to by zatím bylo všechno.

Miriam

Milá Miriam, pomalé hubnutí je určitě správné. Vydržte, držím vám moc palce.

Související články:

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

Ketodiet

Reklama