Křesťanské heslo „miluj svého bližního jako sebe samého“ si vzal za své exlídr ODS Mirek Topolánek. Ale trochu ho pomotal, takže kvůli tomu přišel o místo volebního lídra ODS, kde ho vystřídal kolega Petr Nečas. Ten se dnes stal zároveň i předsedou strany.

Škoda, že své vřelé city k bližním Mirek Topolánek nedotáhl do konce. Miluje totiž jen své bližní v sukních, nejlépe mají-li blond účes. Naopak na homosexuály a Židy veřejně trousí ironické poznámky.

Topolánkovy blondýny

Mirek Topolánek má smůlu. Ale jak by řekl psycholog – očekávatelnou. Za partnerky si vybírá dominantní ženy, které ho drží na krátké oprati. On se snaží uniknout, ale výsledkem je jen výměna ošoupaného řemenu za nový.

„Od výměny ženy Pavly (54) za mladší Lucii Talmanovou (43) si totiž šéf ODS sliboval něco nového, jenže poslankyně ho prý drží také zkrátka. Ostatně není divu! Topolánek je totiž hotová neřízená střela… a když ho nikdo nehlídá, malér je tu,“ mohli jste se dočíst v Blesku.

Důkaz?

„Třeba můj kamarád Gustav Slamečka s Honzou (Novákem) spolu žijou. A v době, kdy jsem neměl kam chodit s Luckou, jsem si od nich půjčoval byt a nepřišlo mi to divné,“ řekl redaktorům časopisu pro homosexuály Lui. Takhle mluví politik?

A teď konečně k dalším blondýnám. Blesk zatím ještě předsedu ODS minulý týden nachytal, jak se objímá se svou bývalou poradkyní Adélou Kadlecovou. A prý to nebylo poprvé. Spolustraníci netajili, že si jiskření mezi nimi už všiml kdekdo.

Ačkoliv Kadlecová tvrdí, že její vztah s Topolánkem „nepřesahuje rámec pracovních povinností“, spolustraníci si myslí něco jiného. To ovšem není zdaleka jediná blondýna, která předsedovi ODS vstoupila do života. O všech Topolánkových blondýnách se dočtete ZDE.

Co na to Lucie Talmanová?

U Topolánků je prý už delší dobu tichá domácnost. Lucie je rozzlobená nejen kvůli partnerovým záletům, ale i pro neuvážené výroky o půjčování bytu. A kdo se směje nejlépe? Přece exmanželka Pavla. Ne nadarmo se totiž říká, že rozejde-li se muž se ženou kvůli jiné, později tento model zopakuje znovu.

Myslíte si, že je to pravdivé rčení?

Reklama