Přečtěte si příběh chlapa, který se nikdy nesmířil s odchodem manželky. Za rozpadem svazku vidí počítač a internet. „Kdyby toho nebylo, jsme ještě spolu. Nikdy by se s tím druhým neseznámila...“ vzpomíná Mirek.

pc

Myslíte si, že manželství nemůže rozvrátit počítač? Mirek K. si to také myslel, a tak jeden své manželce pořídil, zatímco byla na mateřské dovolené... dnes už by to neudělal!

Příběh Mirka K.

Majdu jsem si vzal, když jí bylo osmnáct. Chodili jsme spolu dva roky, nebyl jsem její první kluk, ale vážná známost jo. No, děcko se nám narodilo brzy a po třech letech další, tak Majda zůstala doma. Bydlíme, teda bydleli jsme, než se s holkama odstěhovala, v jedné vísce u Chrudimi. Teď tady bydlím sám...

Pracuju na stavbách a Majda byla doma taková osamělá, protože jezdím po montážích, tak jsem byl doma vlastně jen o víkendech. Ono uživit barák a rodinu není žádná psina. Přišlo mi, že je Majda smutná. Začala být nespokojená a říkala, že by chtěla počítač. Tak jsem jí ho pořídil, teda dovezl mi ho brácha, kterej do nich dělá. A hned jsme zapojili i internet - abysme byli víc ve spojení. Ale byla to chyba.

Majda mi začala vyčítat, že nejsem vůbec doma. Jedna kamarádka jí poradila, že na internetu jsou seznamky, kde jsou fajn chlapi. Ona si tam hledala milence a Majda ji za to odsuzovala, ale jednou na ty seznamky přece jen zabrousila a jeden frajer ji tam zaujal. Úplně ji zblbnul - napovídal jí o sobě hory doly, černý lesy... A tak mi jednoho dne oznámila - jsou to už skoro dva roky - že se s holkama stěhuje za ním.

Jasně, byla nevybouřená, byl jsem její první vážná známost, ale kdyby si našla někoho jenom na to, tak mohla bejt hezky doma. To bych jí i odpustil...

Nedávno zažádala o rozvod. Majda s ním otěhotněla, a tak si ho chce vzít. Vůbec to nechápu, z krásnýho baráku se s holkama odstěhovala za týpkem, co bydlí v bytovce 2+1. Holky tam moc šťastný nejsou, jedna je už v pubertě, tak by potřebovala vlastní pokoj, ten by doma měla, ale takhle...

Máma mi furt říká, abych si našel jinou, nějakou hodnou holku. Jenže já mám Majdu pořád rád. To nejde jen tak zahodit... Za všechno může ten blbej počítač. Kdyby mi ho tenkrát brácha nepřivezl, bylo by všechno jinak!

Mirek K.

Kam dál?

Reklama