Málokterá americká herečka je tak spjata se sexem jako půvabná představitelka novinářky Carrie v (především ženami) velmi oblíbeném seriálu ze života s názvem Sex ve městě. Nejen, že je Sarah velmi přitažlivá žena s příjemným obličejem a svůdnými tělesnými křivkami, ale ona to umí i dokonale prodat. Atraktivní blondýnka je pověstná svými odvážnými modely a ne nadarmo byla loni jednou z horkých kandidátek na titul „Nejodvážněji oblékaná žena“, který patří k nejkurióznějším titulům, jaké vůbec můžete v zemi nekonečných možností získat.
Například její model, ve kterém si to přihasila na loňské předávání filmových cen MTV, vyrazil dech všem přítomným pánům a donutil k závistivým posměškům nejednu nevraživou kolegyni. Opravdu, bylo na co koukat, protože Sarah se vypravila skutečně s kůží na trh…
Uvidíme, co si populární sexbomba na sebe oblékne na slavnostní ceremoniál při příležitosti 58. vyhlášení cen Zlatý Glóbus, které budou 21. ledna přenášet mnohé světové televizní stanice. Věřme, že se Sarah bude moci opět blýsknout na pódiu. „Její“ Sex ve městě je opět (po Emmy) jedním z pětice nominovaných televizních komediálních seriálů a ona sama v roli Carrie byla navržena na titul nejlepší ženská role v televizním komediálním seriálu.
Reklama