Léto je tady a my jsme pro vás ve spolupráci se značkami AVON a Rowenta vytvořili tři looky, inspirované spoluprací AVONu s influencerkou a jejich tváří Naomi Adachi. Jedním z nich je minimalistický look „návrat ke kořenům“ inspirovaný Japonskem. Je perfektní, pokud nemáte moc času na líčení a přesto chcete vypadat šik za všech okolností.

Make-up vytvořil make-up artista AVONu Pavel Bauer. „Look je inspirován japonskou kulturou. Typický je minimalismus a dokonalý make-up s akcentem na růžovou. Pro perfektní základ make-upu doporučuji nanést nejdříve Magix Shine and Oil control primer, který mastnější pleti dodá lehce mat a vyhladí povrch,“ říká. Pak Pavel Bauer nanesl make-up Power Stay, který je na pleti velmi stabilní a vytvoří dokonalý vzhled.

Pak už stačí jen lehce prstem poklepat ružovo-červenou rtěnkou rty, abychom vytvořili ombre efekt. Stejnou barvou také Pavel Bauer zvýraznil tváře. „Oči stačí pouze jemně nalíčit novým Jelly očním stínem v gelovo pěnové konzistenci, který vytvoří saténový lesk. Líčení završíme novinkou Cushion Cloud. Naneseme ji na lícní kosti a všude tam, kam chceme vnést světlo a jemný rafinovaný lesk,“ komentuje postup Pavel Bauer. „Nebojte se experimentovat a vytvořte si líčení inspirované zemí vycházejícího slunce,“ dodává.

K tomuto jendoduchému looku jsme zvolily jemné mořské vlny, které kadeřnice Linda Zdražilová vytvořila pomocí žehličky Rowenta Ultimate Experience. „Pracovalo se s ní perfektně i přes to, že měla modelka velmi dlouhé a husté vlasy. S touto žehličkou to zvládne každá žena. Díky pomocníkům od Rowenty si pak doma může vytvořit účes podle svého přání,“ říká. Předtím ještě vlasy vysušila pomocí kulmofénu Rowenta Ultimate Experience.

V rámci tvoření looků jsme testovali tyto produkty Rowenta:

  • Fén Rowenta Ultimate Experience
  • Kulma Rowenta For Elite KERATIN & SHINE
  • Žehlička Rowenta Ultimate Experience 
  • Kulmofén Rowenta Ultimate Experience  

Všechny produkty AVON si můžete koupit na avon.cz s možností doručení až domů

Čtěte také:

Reklama