look-1.jpg

Léto je tady a my jsme pro vás ve spolupráci se značkami AVON a Rowenta vytvořili tři looky, inspirované spoluprací AVONu s influencerkou a jejich tváří Naomi Adachi. Jedním z nich je minimalistický look „návrat ke kořenům“ inspirovaný Japonskem. Je perfektní, pokud nemáte moc času na líčení a přesto chcete vypadat šik za všech okolností.

japaan.jpg

Make-up vytvořil make-up artista AVONu Pavel Bauer. „Look je inspirován japonskou kulturou. Typický je minimalismus a dokonalý make-up s akcentem na růžovou. Pro perfektní základ make-upu doporučuji nanést nejdříve Magix Shine and Oil control primer, který mastnější pleti dodá lehce mat a vyhladí povrch,“ říká. Pak Pavel Bauer nanesl make-up Power Stay, který je na pleti velmi stabilní a vytvoří dokonalý vzhled.

5f05dca208697obrazek.jpg

Pak už stačí jen lehce prstem poklepat ružovo-červenou rtěnkou rty, abychom vytvořili ombre efekt. Stejnou barvou také Pavel Bauer zvýraznil tváře. „Oči stačí pouze jemně nalíčit novým Jelly očním stínem v gelovo pěnové konzistenci, který vytvoří saténový lesk. Líčení završíme novinkou Cushion Cloud. Naneseme ji na lícní kosti a všude tam, kam chceme vnést světlo a jemný rafinovaný lesk,“ komentuje postup Pavel Bauer. „Nebojte se experimentovat a vytvořte si líčení inspirované zemí vycházejícího slunce,“ dodává.

vlas-s.jpg

K tomuto jendoduchému looku jsme zvolily jemné mořské vlny, které kadeřnice Linda Zdražilová vytvořila pomocí žehličky Rowenta Ultimate Experience. „Pracovalo se s ní perfektně i přes to, že měla modelka velmi dlouhé a husté vlasy. S touto žehličkou to zvládne každá žena. Díky pomocníkům od Rowenty si pak doma může vytvořit účes podle svého přání,“ říká. Předtím ještě vlasy vysušila pomocí kulmofénu Rowenta Ultimate Experience.

5f04697dd830fvlasyyy.jpg

Liceni-4.jpg

V rámci tvoření looků jsme testovali tyto produkty Rowenta:

  • Fén Rowenta Ultimate Experience
  • Kulma Rowenta For Elite KERATIN & SHINE
  • Žehlička Rowenta Ultimate Experience 
  • Kulmofén Rowenta Ultimate Experience  

Všechny produkty AVON si můžete koupit na avon.cz s možností doručení až domů

5ea984ac8d2eaobrazek-1-.png

5efb3907c05ffobrazek.png

Čtěte také: