naše čtenářka s nickem Krupova, nenosí mini hlavně z toho důvodu, že má malé dítě, ke kterému se musí neustále sklánět a minisukně by jí přišly nepraktické. Obléká raději kalhoty, nebo maxi

Přeji krásný den, minisukně nerada nosím a vlastně sukně jen velice málo. Né že bych neměla pěknou postavu, nebo křivé nohy. Ale je to vlastně moje pohodlnost a taky praktičnost. Minisukně jsem nosila jako náctiletá a užívala si obdivné pohledy. Dnes raději obleču tenké kalhoty, nebo dlouhé šaty až ke kotníkům. Důvod je jednoduchý.

Doma mám malého kloučka, který se učí chodit. Neustále s ním lítám po náměstí, po parku a dětském hřišti zohlá v pase a oči přilepené jen na něm. Nestíhala bych kontrolovat, jestli mi kouká zpod sukně jen to co má, to je nohy. Neustále se venku zohýbám, klekám  do dřepu, abych malého chytila, postavila a nebo znovu obula. Každá si jistě dokáže představit, jak dokáže mini v pohybu natrápit. 

 Stejně mě teď nedávno  malý překvapil a chytil mě za tričko tak šikovně, že mi byl vidět celý hrudník snad až k pupíku. Takže musím vybírat nejen ten správný střih šatů, ale i triček :-) 

Mějte se krásně ať v sukni nebo v šatech. Hlavně že se v tom cítíte pohodlně. 

Krupová

Milá Krupová, váš důvod je jistě pochopitelný. Myslím, že k malému dítěti nejsou moc praktické ani dlouhé sukně, na ně si při sklonění zase šlapete. Tady asi opravdu vítězí kalhoty na celé čáře.

Text nebyl redakčně upraven

Reklama