Ondrášovka Hruška a meduňkaS blížícím se létem je potřeba myslet na správný pitný režim. Dopřejte ho svému tělu každý den stejně jako zpěvačka Lucie Bílá s minerálními vodami Ondrášovka. Spojíte tak nejen vhodný příjem tekutin, ale i svěží chuť s vyváženým množstvím minerálů, jako je vápník, magnesium, draslík či nízký obsah sodíku. Vybrat můžete z variací přírodních neochucených minerálek, stejně tak i z perlivých a neperlivých minerálních vod s pestrou paletou ovocných příchutí. Na zdraví!

Nová příchuť minerální vody Ondrášovka Hruška a meduňka je navržená ve znamení chutí zpěvačky Lucie Bílé, pro kterou je hruška symbolem dětství. V horkých letních dnech tak můžete stejně jako ona doplňovat tekutiny s Ondrášovkou. „V Ondrášovce jsem našla víc, než jen nástroj k zahnání žízně, doufám, že se to podaří i vám,“vzkazuje Lucie Bílá všem zastáncům zdravého životního stylu a svěžích chutí.

Minerální voda pro celou rodinu? Vybírejte podle obsahu. Například Ondrášovka je díky jemnému složení vhodná pro každodenní pití a celou rodinu s dětmi od 3 let. Navíc jim s Ondrášovkou dodáte i při vývoji důležitý vápník, magnesium či draslík.

Ondrášovka Hruška a meduňka

Reklama