Od svého make-upu můžete chtít nyní víc. Nový MINERAL MATCH od ASTOR kombinuje přednosti přírodních minerálních složek s technologicky špičkovým výkonem a inovativním štětcovým aplikátorem, který je součástí balení. To vše tvoří jedinečný make-up, jenž okamžitě přilne na pleť a dokonale se přizpůsobí jejímu odstínu.

 

Ve světě, v němž ženy touží po zdravé pleti víc než po čemkoli jiném, je vzorem make-up obsahující přírodní minerály. MINERAL MATCH to bez pochyby splňuje! Díky vzácné směsi zlata, platiny a stříbra vám Mineral Match make-up zajistí bezchybnou pleť na více než 16 hodin, projasní ji a dodá jí nádhernou, přirozenou a zdravou barvu. Směs sedmi základních minerálů pak napomáhá zvýšit mikrocirkulaci, která se podílí na výživě kožní tkáně. Vaše pleť se tak cítí a vypadá mladší, svěžejší a méně unavená.

 

Ale to ještě zdaleka není vše! Formule make-upu MINERAL MARCH obsahuje pigmenty s aminokyselinou, které se dokonale přizpůsobí barvě vaší pleti a zajistí její jednotný přirozený vzhled.  

 

 

Inovativní make-up vyžaduje balení, které je stejně revoluční. MINERAL MATCH  přichází v sofistikované tubě s integrovaným štětcem. Ten se postará o pohodlnou, rychlou a rovnoměrnou aplikaci a bezchybný výsledek. Po nanesení jednoduše otočíte část se štětcem do polohy off a uzavřete víčkem.

 

Celé balení je zahaleno do zlaté, černé a saténově béžové barvy. Skrz průhledné části můžete jednoduše zjistit, jaký odstín make-upu se v tubě ukrývá, a usnadnit si svůj výběr.

 

S MINERAL MATCH už nemusíte dělat kompromisy. Už nemusíte vybírat mezi jednotlivými výhodami… Protože MINERAL MATCH je má všechny.

 

Orientační maloobchodní cena je 319 Kč / 391,34 Sk / € 12,99.

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

MINERAL MATCH

od ASTOR

 

Nový minerální make-up obsahující ryzí zlato, platinu a stříbro a 7 základních minerálů pro zdravou a jasnou pleť plnou svěžesti.

 

Inovativní složení

Moderní technologie s “chytrými pigmenty”, které se dokonale přizpůsobí tónu vaší pleti.

Benefity ryzího zlata, platiny a stříbra a sedmi základních minerálů.

Mimořádně komfortní, otěru odolná barva a svěží vzhled, který vydrží až 16 hodin.

 

Inovativní balení

Elegantní zlatá, černá a saténově béžová, průhledná tuba s integrovaným štětcovým aplikátorem pro bezchybný vzhled.

 

MINERAL MATCH je k dostání ve 4 odstínech, které se dokonale přizpůsobí tónu vaší pleti.