Počítačová hra Minecraft hýbe dětským světem. Hra, ve které děti budují svůj kostičkový svět. Staví domy, chovají se zvířata, staví se farmy, sklízí se zemědělské plodiny. To všechno z kostiček. A kostičkový svět můžete svým dětem připravit i na jejich narozeniny. Budou nadšené!

Minecraft party

Nejprve své děti trochu vyslechněte. Která ze známých postaviček ze hry je jejich nejoblíbenější? Steve, nebo snad Creeper? Podle toho ozdobte balonky nebo vyrobte dekorace z papíru.

Praktické jsou malé lahve s pitím. Barevně budou ladit s vaší oslavou, protože seženete různé barvy. Sloupnete plastové etikety a nalepíte nové - ty s Minecraft motivy. Dětem připravte brčka a nehrozí, že pití bude rozlité. Každý si to své totiž zašroubuje.

Minecraft party Creeper

Sehnat zelené balonky není problém. Ozdobit je můžete centrofixem nebo, jako my, černou lepicí páskou. Balonky „Creeper“ potom navěšejte ke stropu, na okna, nad stůl...

Minecraft party

Ve stejném stylu připravte fotokoutek. S tím bývá na dětských oslavách snad největší zábava. Při oslavách puberťáků nad fotokoutkem vítězí stará známá hra „flaška“... Flašku můžete použít od dětského sektu...

Minecraft šampus

Kupte obyčejné dětské šampáňo, jakékoliv značky a jakékoliv příchuti. Za pomoci nůžek nebo nože sloupněte plastový obal a vytiskněte si na barevné laserové tiskárně motiv ze hry Minecraft. Teď už jen stačí nalepit.

Minecraft dort

Nezbytnou součástí každé narozeninové oslavy je dort. Ten náš je vanilkovo-kakaový, ozdobený barevným fondánem. Návod na něj, včetně receptu, najdete na našem magazínu už příští týden.

Minecraft party

Mnoho inspirace najdete na internetu. Opět se zkuste poradit s dětmi, co všechno by na vaší party chtěly mít. Vytiskněte Minecraft cedulky, které napoví, co nabízí která miska.

Minecraft cupcakes

Cupcakes na všechny možné způsoby. Ozdobené krémem, marcipánem, fondánem i papírovými ozdobami.

Minecraft party

Čokoládové pohárky s krémem. Další z motivů ze hry Minecraft.

Minecraft party

Není nad rozzářené oči oslavence.

Minecraft party

Tak všechno nejlepší i pro vaše děti!

Čtěte také

Dýňové cupcakes s mascarpone
Slaný karamel
Košíčky z citronovým krémem a sněhovou čepicí

Reklama