Protože s příchodem jara toužíme všechny nejen po krásnější tváři, ale také pro pevnějším těle, přináší v dubnu švédská kosmetická firma Oriflame na trh novou řadu péče o tělo Performance Body Care. Při vývoji této řady byl kladen mimořádný důraz na důkladné laboratorní výzkumy účinků přírodních látek a následné testy, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků a viditelného zlepšení kvality pokožky. Věřte, že společně s vyváženou stravou, správným pitným režimem a pohybem je řada péče o tělo Performance Body care nezbytnou součástí zdravého životního stylu.

 

 

Co zmůže kosmetika v boji proti celulitidě a stárnutí pokožky těla?

Kolagenová a elastinová vlákna v pokožce jsou v průběhu let postupně narušována, a pokožka tak ztrácí pevnost a pružnost, může se projevit větší sklon k suchosti a hrubost. To, že tělu většina z vás věnuje méně péče než obličeji, se na vzhledu pokožky také odrazí. Aby nebyla ochablá a povislá, potřebuje důslednou péči. Kosmetika v tomto případě není samospasitelná, ale při celkovém přístupu může vzhled a stav pokožky výrazně ovlivnit.

 

V řadě Performance Body Care najdete Formující gel proti celulitidě (v dubnu za zaváděcí cenu 359 Kč) s obsahem mentolu a kofeinu, který napomáhá uvolnění tuku uzavřeného v tukových buňkách a redukuje vzhled pomerančové kůže. Zpevňující tělové mléko (v dubnu za zaváděcí cenu 259 Kč) obsahuje účinné látky z černého bezu a vlašských ořechů. Při pravidelném používání dochází ke zlepšení pevnosti kůže o 35 %. Řadu doplňuje Sprchový abrazivní gel (v dubnu za zaváděcí cenu 159 Kč) s obsahem vitaminu E, který posiluje a chrání pokožku, výtažků z citronu a mučenky, které zlepšují její hydratační schopnosti a AHA-kyselin, které zjemňují kůži a napomáhají odloučení odumřelých buněk.

 

Všechny přípravky řady péče o tělo Performance Body Care prošly přísnými a náročnými testy a jejich účinky byly prokázány. Více než 90 % testovaných dobrovolníků zaznamenalo viditelné zlepšení vzhledu pokožky.

 

Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz

 

Reklama