Nedostatečné nebo nesprávné čištění zubů může vést až k zánětu a krvácení dásní. Philips představuje Philips Sonicare FlexCare Platinum (HX9112) - inovativní zubní kartáček, který využívá patentovanou sonickou technologii a pracuje s frekvencí 31 000 pohybů za minutu v devíti různých režimech. S intuitivním tlakovým snímačem a vyspělou technologií hlavy kartáčku tak nabízí mimořádnou účinnost při odstraňování plaku a v péči o zdraví dásní. Efektivitu a komfortnost sonické technologie potvrzuje i Asociace dentálních hygienistek ČR.

PhilipsJedinečná sonická technologie
Philips Sonicare FlexCare Platinum využívá sonickou technologii. Ta díky kombinaci vysoké frekvence a ideálnímu rozkmitu štětin v hlavici kartáčku vytváří v ústech dynamické proudění odplavující rozrušený zubní plak. Zároveň se dostává i do těžko přístupných míst a přináší tak velmi šetrné a současně efektivní čištění. Philips Sonicare FlexCare Platinum odstraní z mezizubních prostor až sedmkrát více plaku než manuální kartáček a umožňuje tak zlepšit zdravotní stav dásní už za dva týdny. Vše je navíc zcela pod kontrolou a na vás je jen dopřát tuto péči každému z vašich zubů.

„Při množství pacientů, které dentální hygienistky denně ve svých ordinacích ošetřují, vychází technologie sonických kartáčků ve srovnání s technologií rotační a oscilační jako efektivnější, atraumatická a komfortní i pro méně zručné pacienty,“ komentuje Mgr. Hana Kučová, DiS., prezidentka Asociace dentálních hygienistek ČR.

Philips Sonicare FlexCare Platinum nabízí tři režimy čištění: Clean - standardní nastavení vhodné pro vyčištění celých úst, White - odstraňuje povrchové skvrny a přispívá tak k bělosti zubů a Gum Care - jemně stimuluje a masíruje dásně. Zároveň přináší tři režimy nastavení intenzity: nízkou pro začátečníky, střední pro citlivé zuby a vysokou pro běžné čištění. Touto kombinací přináší nejen dokonalou kontrolu během čištění, ale i skutečnou individuální péči odpovídající specifickým potřebám dospělého člověka.

Tlakový senzor
Philips Sonicare FlexCare Platinum disponuje speciálním tlakovým senzorem, který pomáhá zajistit co nejlepší čistící výkon a zároveň kontroluje jeho šetrnost. Jakmile totiž na zuby použijete příliš velký tlak, rukojeť kartáčku začne výrazně vibrovat a uživatel tak dostává ihned zpětnou vazbu pro získání optimálního čisticího návyku s elektrickým zubním kartáčkem.

Nové hlavice a speciální sanitizér
Kromě špičkové čistící technologie obsahuje FlexCare Platinum také hlavice InterCare ve dvou rozměrech, které dosahují hluboko do mezizubních prostor a díky nimž tak v porovnání s manuálním zubním kartáčkem opět dochází k důkladnějšímu odstranění zubního plaku.

Součástí Philips Sonicare FlexCare Platinum je i speciální sanitizér, který se díky svému designu může zároveň stát i velmi zajímavým koupelnovým doplňkem. Tato čisticí jednotka ničí pomocí UV světla až 99 % bakterií a virů. Po vložení do sanitizéru a zapnutí přístroje jsou hlavice po dobu 10 minut vystaveny UV záření. Poté se sanitizér automaticky vypne a slouží jako praktický úložný prostor hlavic do dalšího použití.

Sonicare FlexCare Platinum se vyznačuje pokročilými funkcemi, jako je i inovovaný režim čištění dásní Gum Care. Ten se po dvou minutách čištění ve standardním “clean“ režimu přepíná do jemného režimu na minutovou extra masáž dásní pro jejich lepší prokrvení. Tak, jako všechny zubní kartáčky řady Sonicare, i FlexCare Platinum pomáhá dodržovat optimální dobu čištění pomocí funkce Quadpacer, která po 30 vteřinách signalizuje ukončení čištění jedné čtvrtiny ústní dutiny a zároveň oznámí začátek čištění další části. Tím zabezpečuje rovnoměrnou hygienu celé ústní dutiny. Dvouminutový časovač Smartimer pomáhá zachovat doporučenou dobu čištění.

Zubní kartáček Philips Sonicare FlexCare Platinum (HX9112) lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako ve vybraných online obchodech. Jeho orientační maloobchodní cena je 4 499 Kč.

philips

Tip na akci: O kvalitách zubního kartáčku Philips Sonicare FlexCare Platinum a dalších výrobcích Philips Sonicare, Philips ZOOM! se můžete přesvědčit osobně mimo jiné i v rámci blížícího se 22. ročníku stomatologického veletrhu PRAGODENT, který proběhne v termínu 9. - 11. 10. 2014 na Výstavišti Praha v Holešovicích. Více na www.pragodent.eu.

Reklama