Chcete počít miminko, a nejste si jistá svými plodnými dny? Věříte, že všechno je ve hvězdách? Plní se vám váš horoskop? Podle známého astrologa Emila Havelky jsou ve hvězdách i dny, které jsou vhodné k početí dítěte.

 

Možná si některé čtenářky pamatují, jak na Žena-in před několika lety probíhal on-line rozhovor se známým astrologem Emilem Havelkou. Ještě původní složení redakce bylo omráčené informacemi, kterými je Emil Havelka doslova zvedal ze židlí. Nepotřeboval žádné tabulky, žádné mapy hvězd, měl postavení oblohy v hlavě. Na dotaz, jak to všechno ví, se jen skromně usmíval,  že už dělal tolik horoskopů, že to nelze zapomenout. On-line rozhovor byl tehdy velmi úspěšný, i když se, bohužel, na všechny položené dotazy nedostalo.

 

Protože s ním máme dobrou zkušenost, napadlo nás udělat tento článek. Navíc nás k tomu přivedly kamarádky, které řeší otěhotnění. A věří na hvězdy.

 

Početí dítěte a problémy otěhotnění jsou témata, která vás velmi zajímají. Zabývá se jimi i tento astrolog. Obracejí se na něj ženy, které zajímá, jaká data jsou pro ně důležitá při možnosti otěhotnění.

 

Co si myslí astrolog Emil Havelka?

Stejným problémem, tedy neplodností a sterilitou na straně jedné a zabráněním nechtěného otěhotnění na straně druhé, se lidstvo zabývá od svého počátku. Řešit tyto závažné otázky se s velkým úspěchem pokouší tzv. lékařská astrologie.
Také v dnešní moderní době se používají některé astrologické techniky pro výpočty plodných dní nebo pro sestavení osobních astrologických antikoncepčních kalendářů.

Individuální astrologický kalendář plodných a neplodných dní je vhodný pro ženy, které touží po dítěti, a dosud marně (ale také pro ženy, které nemohou používat běžnou antikoncepci třeba ze zdravotních důvodů, a chtěly by se proti nechtěnému otěhotnění chránit).

http://www.havelka-astral.cz/

 

 

Věříte na horoskopy? Už vám někdo dělal osobní horoskop? Ovlivňuje vás? Myslíte, že všechno je ve hvězdách?

 

 

Reklama