Je to odvěké dilema – jak se jednou stanete matkou, vaše role manželky jde jaksi stranou. Jenže tomu tak rozhodně být nemusí. Nemusíte volit mezi manželem a dítětem, mezi starostmi a nějakou tou veselostí. Kniha Miminko nebo manžel? vás naučí, co dělat, aby se z vašeho manželství nevytratila jiskra.

MIMINKO, NEBO MANŽEL?
Návod pro rodiče jak jít znovu na TO
Ian Kerner a Heidi Raykeilová

mim

Jak tedy jít znovu na to?

Ožehavé téma, o němž si nervózně špitají maminky i tatínkové v dětských hernách a na hřištích po celém světě. Možná si i vy o tom šuškáte s nejbližšími přítelkyněmi či po pár půllitrech vtipkujete s kámoši v hospodě, ale když si máte o tom, co se děje (nebo spíš neděje) ve vaší ložnici, promluvit se svým partnerem, začnete kolem toho našlapovat po špičkách a zničehonic ztratíte řeč.

Stali jste se i vy členy „klubu sexuálně frustrovaných nešťastníků“?

Nejspíš ano, pokud

* dáte přednost tomu se vyspat než se pomilovat s partnerem

* váš dříve neuvěřitelný sex je teď neuvěřitelně ubohý

* jste – co se chtíče týče – chladnější než chladnička

* jdete raději s dětmi do herny než s partnerem na rande

* už vás nebaví být neustále tím, kdo postelové hrátky iniciuje

* se sex z rozkoše změnil na sex z povinnosti

* výzva „Pojďme na to“ znamená začátek hádky

Ale takhle to nemusí zůstat napořád. Můžete provádět nejrůznější čáry máry s dětmi a přitom si dál užívat dospělácké techtle mechtle. Na sexu totiž opravdu záleží… a hodně. Partnery stmeluje a je zárukou toho, že se z milenců nestanou pouze spolubydlící nebo vychovatelé.

Tato zábavná a upřímná příručka pomůže rodičům uklidnit rozbouřené vody kolem dříve tabuizovaného tématu a naopak rozvířit stojaté vody tam, kam velké vlny patří – v ložnici.

O autorech

Ph.D. Ian Kerner je americký sexuální terapeut a autor bestsellerů, které se probojovaly až na špici prestižního žebříčku New York Times, pravidelně přispívá do časopisu Cosmopolitan a často se objevuje v ranní televizní show Today. Žije se svou ženou a dvěma syny v New Yorku.

Heidi Raykeilová je autorkou bestselleru o sexuálních slastech a strastech mateřství a má pravidelný sloupek na blogu LiteraryMama.com. Žije se svým manželem a dvěma dcerami v Seattlu.

Knihu Miminko nebo manžel? vydává vydavatelství NOXI. Zakoupit ji můžete na www.bux.cz anebo ve vašich knihkupectvích za 299 Kč.

Reklama