Čeká vás poprvé šťastná událost a vy se chystáte nakoupit miminku výbavičku? Věcí, které pro miminko potřebujete mít přichystané, než přijde na svět, je opravdu hodně, a vy nechcete na nic zapomenout?

Všichni kolem vás vám radí, každý říká něco jiného... Miminko potřebuje opravdu spoustu věcí, které je potřeba před jeho příchodem na svět připravit, ale všichni kolem vás přichází s nejrůznějšími radami, na co byste neměla zapomenout, a co naopak není vůbec nutné. Kde ale všechny věci tak nahonem vzít? Jak na něco nezapomenout? Budou vám stačit zděděné věci? Starosti, starosti, starosti... Hlavně klid. Ideální je napsat si seznam! Jenže příbuzní radí to a ono, kamarádky zase něco jiného... A co když vybrané věci nebudou vašim požadavkům vyhovovat – jak poznat kvalitu, na co se při nakupování zaměřit? Čert aby se v tom vyznal!

Starosti už hoďte za hlavu, v našem seriálu se dozvíte všechny potřebné informace o jednotlivých výrobcích. Žena-in Vám přinese seriál, na kterém spolupracuje s odborníkem na vše okolo dětí a maminek, s obchodem Malvík. Co vše budete potřebovat pro vaše miminko, najdete jednoduše na stránkách www.malvik.cz v přehledně označených sekcích.

Pojďte se přesvědčit a inspirovat!

● Něco na procházky (kočárky, autosedačky, krosny)
Kočárky jsou klasika, ale můžete si pořídit i klokanky a krosny nebo třeba šátek, pokud chcete třeba s miminkem cestovat městkou hromadnou dopravou a nechce se vám tahat s kočárkem, a nebo se s krosničkou chcete vydat do přírody za turistikou, krosnička se pro to výborně hodí. Nosit děti jenom v šátcích a krosničkách samozřejmě nejde, a tak se bez kvalitního kočárku rozhodně neobejdete.

Kočárky najdete ZDE
Autosedačky jsou ZDE 
Cestovní krosny hledejte
ZDE 

● Něco na spinkání (postýlky, pokoje, na doma)
Nestačí jen postýlka, i když ta je základ. Na výběr máte také kolébku a hodit se může i cestovní postýlka. V postýlce pak nesmí chybět peřinky, prostěradlo, hračky! Hodí se fixační podložka, zavinovačky... V neposlední řadě dnes i elektronické chůvy.

Postýlky pro vaše andílky najdete ZDE 
Užitečné věci najdete v sekci Na Doma TADY 

● Něco na nadílku
Ano, i hovínka bude vyrábět vaše mimi, bude se i počůrávat. Bez plenek se neobejdete, kromě nich časem potřebujete i nočník, vyrábí se také všelijaké nástavce na WC. Hodí se i přebalovací pult či podložka.

Křebalovací pult pro nejmenší najdete TADY 
Vychytávky, které Vám zjednoduší přebalování hledejte ZDE

● Něco na papání
Hlína a písek je sice děsně fajn, ale jsou i lepší věci. Jenže hlavní otázka není co – to už si každý tak nějak přizpůsobí, ale z čeho!

Pomoc při krmení dravé zvěře Vám zajistí sekce Jídelní židličky ZDE a také Vše ke krmení TADY 

● Něco na koupání
Vaničky a bazénky, žínky a houbičky, plavečky, šampon, mýdlo, pudr, balzám a další kosmetiku, osušku, teploměr na vodu. Do vaničky sedátko a lehátko – a samozřejmě speciální hračky do vody! Bez nich není koupání koupáním. ;-)

Vše, co vám pomůže při koupání, vaničky moderní kyblíky, to najdete ZDE
Hračky do vaničky, osušky, overaly, inspirujte se ZDE

● Spoustu hraček!
Hlavně aby to dělalo rámus, aby se to třpytilo, aby se za to dalo tahat! Hlavně aby to bylo bezpečné, nedalo se to spolknout, aby to při ocumlávání neškodilo zdraví! Pohled miminka a pohled maminky je zcela odlišný, na jednom se ale shodnou – hračky prostě musí být!

Hrací strojky, chrastítka, hračky na kočárek, prostě vše pro zábavu dětí najdete TADY

Zapojte se do soutěže a vyhrajte od Malvíka krásné dárky. Soutěž probíhá ZDE 

Reklama