Máte doma malé dítě a bojíte se o jeho citlivou pokožku? Musíte nejen dobře dbát o samotnou pokožku díky správně zvolené kosmetice, ale také odborníci doporučují používat pro praní takové prostředky, které jsou již dopředu určené pro ty, kdo mají citlivou pokožku. Takovou pokožku mají malé děti.

kid

Jak se chová dětská pokožka?

Maminky dnes už obře vědí, že péče o pokožku miminek je specifická, protože pokožka malých dětí ještě dozrává, je tenčí a vykazuje uplně jiné vlastnosti než pokožka dospělých ( má méně tukové vrstvy, více vody). Proto je pokožka miminek velmi citlivá k podráždění a mohou snadno vzniknout i opruzeniny.

Používejte vždy takové prací prostředky, které minimalizují podráždění pokožky miminek. Tedy ty, které neobsahují agresivní parfémy, barviva a z prádla se dokonale vyperou. Dermatologické testy navíc potvrzují to, že výrobek byl řádně otestovaný na kožní alergie a podráždění.

S ohledem na citlivou pokožku vyvinuli experti ze společnosti Henkel řadu dermatologicky testovaných pracích prostředků Persil Sensitive Expert, na vzniku kterých podílela také Německá asociace alergiků a astmatiků. Výsledkem spolupráce je prací prostředek účinný proti odolným skvrnám, ale citlivý k pokožce dětí i dospělých.

Naším doporučením je Persil Sensitive Expert, který je doporučován dermatology.

Persil Sensitive Expert obsahuje jen takové látky, které jsou důležité pro praní: důkladně prověřené složky radikálně snižují riziko vzniku nepříjemných alergických reakcí. Persil Sensitive Expert neobsahuje žádná barviva a Persilmá jemnou, příjemnou vůni, která byla úspěšně testována na kožní alergie ve spolupráci s Německou asociací alergiků a astmatiků. Navíc Persil Sensitive Expert neobsahuje ani jednu z 26 látek, které Evropská unie považuje za potenciální původce kožních alergií.

  • Citlivý k pokožce

Persil Sensitive Expert úspěšně prošel dermatologickými testy. Cílem testů bylo stanovení kožní snášenlivosti u osob s citlivou pokožkou. Vyhodnocení dvojfázového testu potvrdilo, že u osob s citlivou pokožkou nebyly zaznamenané žádné negativní kožní reakce.*

  • Silný proti skvrnám

Varianta Sensitive spojuje největší prací sílu Persilu s unikátním složením, které je jemné k vaší pokožce a zároveň nekompromisní k odolným skvrnám. Persil Sensitive Expert má stejnou prací sílu, která se od pracího prostředku té nejvyšší kvality vždy očekává.

Více najdete na www.persil.cz

Reklama