O plenkách se říká, že jsou nejdůležitější součástí „šatníku“ miminek, protože je používají sedm dnů v týdnu prakticky 24 hodin denně, a to v průměru dva roky. Není tedy divu, že maminky i starostliví otcové řeší otázku, které plenky jsou pro jejich ratolesti nejvhodnější! Vynikajícím tipem jsou plenky babydream od ROSSMANNA.

 

Plenky babydream – ideální volba

Plenky a plenkové kalhotky babydream jsou určené pro děti od nejmenších miminek až po ty, které se začínají učit chodit na nočník. Dokonale odpovídají moderním požadavkům na zajištění jejich maximální ochrany, a přitom aby se v nich cítily volně a spokojeně… Kdyby si mohla miminka vybírat, určitě by volila babydream od ROSSMANNA! Maminkám a tátům mohou volbu kromě všech předností usnadnit i jejich skvělé ceny – například plenkové kalhotky Newborn 28 ks pro čerstvě narozená miminka nabízí babydream pouze za 99 Kč…

Maximální suchost díky mimořádné absorpci

Plenky babydream byly vyvinuty tak, aby dítěti poskytly optimální pohodlí, a přitom zajistily maximální ochranu proti protékání. Absorpční jádro, které tvoří buničina a superabsorpční granule, absorbuje až 2× tolik moči, kolik průměrné dítě vyprodukuje během běžné doby nošení plenky. Počet použitých plenek za den se liší zejména podle vývojové fáze dítěte.

Manžety na nohy chránící proti protékání, svrchní vrstva a materiál zachycující tekutinu byly navrženy pro co nejrychlejší pronikání tekutiny do plenky, aby však přitom současně zabránily jejímu opětovnému kontaktu s pokožkou. Velmi důležitá je speciální záchytná vrstva z neabsorbujících syntetických vláken. Je umístěna přímo pod svrchní vrstvou a díky její pružnosti tekutina rychle proteče, k pokožce se však již nedostane, protože ji od ní izolují neabsorbující vlákna.

Další vlastnosti pro dokonalou ochranu

Plenky babydream od ROSSMANNA dokonale chrání miminka také díky tomu, že se umí dokonale přizpůsobit jejich vzrůstu. Exkluzivní a asymetrický tvar plenek byl navržen na základě mnoha a mnoha výzkumů a studií tisíců dětí.

Elasticita hraje v případě dobře padnoucích a pro děti pohodlných plenek zásadní roli. Plenky babydream tvoří různé druhy elastických pásem, z nichž každé má určitou funkci – například exkluzivní zahnutý elastický pruh zajišťuje, že se plenka skvěle přizpůsobí nohám dítěte. Pozice a napětí elastické bariéry proti protékání je navržena tak, aby byla zajištěna optimální ochrana a zároveň se snížilo riziko vzniku červených skvrn na pokožce. V zadní části plenky je v pase umístěn elastický pruh.

Více najdete na stránkách www.rossmann.cz

 

 


 

Reklama