Společnost Globus, která v ČR provozuje 13 hypermarketů, připravila pro své zákazníky MIMI KLUB, který je určený nastávajícím maminkám a rodičům dětí do tří let. Díky členství v MIMI KLUBU získají nejen nárok na výrazné slevy na vybrané zboží určené dětem v této věkové kategorii, ale také zdroj zajímavých informací, rad a tipů na internetových stránkách www.mimi-klub.cz.


„Myšlenka na vznik MIMI KLUBU vychází z obdobného projektu, který již několik let úspěšně funguje v naší mateřské společnosti v Německu. Nápad se nám líbil, a tak jsme začali pracovat na jeho realizaci v ČR,“ říká Gabriela Bachánková, vedoucí projektu. V posledních letech probíhající babyboom se projevuje na výrazně rostoucí poptávce po dětské výživě, kosmetice a doplňkovém sortimentu a rodiče malých dětí tvoří významnou skupinu zákazníků. „Děti jsou samozřejmě událostí pro celou rodinu, takže si kromě oslovení samotných maminek slibujeme, že dokážeme oslovit i další rodinné příslušníky – hlavně tatínky a prarodiče,“ říká Boris Malý, ředitel marketingu Globus ČR.

 

Internetové stránky www.mimi-klub.cz budou obsahovat jak nabídku zhruba 80 až 100 položek zboží v různých kategoriích s výraznými slevami, tak zajímavé informace pro rodiče z pera lékařů, specialistů na výživu, výchovu a další oblasti. „Na internetových stránkách bychom chtěli přinášet nové články každý týden, aby zákazníci měli důvod stránky navštěvovat a aby při každé návštěvě objevili nějakou zajímavou informaci,“ říká Boris Malý. K článkům bude možno samozřejmě přidávat komentáře a do budoucna se uvažuje i o zřízení diskuzního fóra, kde by si maminky mohly vyměňovat rady a zkušenosti. Zajímavou součástí stránek je Nákupní seznam, který umožní vytvořit a vytisknout seznam, podle kterého mohou rodiče nakoupit zboží z nabídky MIMI KLUBU.

 

Registraci lze provést buď elektronicky prostřednictvím internetových stránek www.mimi-klub.cz, nebo osobně na Oddělení informací kteréhokoliv hypermarketu. Kromě vyplněného formuláře je třeba předložit také těhotenskou průkazku nebo rodný list dítěte ve věku 0–3 roky. Po registraci obdrží každý nový člen MIMI KLUBU uvítací dárek a identifikační členskou kartu, která bude připravena k vyzvednutí nejdříve 48 hodin a nejdéle 7 dní od registrace. Díky této kartě prezentované před nákupem na pokladně získá každý člen MIMI KLUBU nárok na zvýhodněnou cenu vybraných produktů. Karta je nepřenosná a automaticky pozbývá platnosti v měsíci, kdy dítě oslaví své 3. narozeniny.

Reklama