Do čeho obléknete své novorozeně, až si jej s láskou ponesete domů z porodnice? Jistě do toho nejhebčího oblečení, nejlépe z té nejušlechtilejší bavlny. Odteď může být kompletní - včetně plenek. Huggies® Newborn jsou první plenky s organickou bavlnou!

mimi

Co si přejí maminky, když se jejich miminko narodí?

Aby se mu dostalo té nejněžnější péče. První doteky světa kolem mají bezbrannému človíčkovi připomínat jemnou hřejivou mateřskou náruč. Právě bavlna je vyhlášená svou jemností a měkkostí. A ta v Huggies® NewBorn navíc získala organický certifikát. Maminky jsou ubezpečeny, že bavlna pochází z rostlin, jež nebyly geneticky modifikovány a které se pěstují bez použití syntetických zemědělských chemikálií, jakými jsou hnojiva nebo pesticidy.

Vyzpovídali jsme tvůrce nejjemnějších plenek, abyste se o Huggies® NewBorn dozvěděla ještě víc.

Čím se plenky HUGGIES® Newborn liší od ostatních plenek HUGGIES®?
Plenky Huggies® Newborn s roztomilými pastelovými obrázky z příběhů Walta Disneyho poznáte podle toho, že jsou to vůbec nejměkčí plenky. Díky nim bude vaše děťátko jako v bavlnce. Obsahují organickou bavlnu. Pružný pásek nabízí vašemu děťátku komfort a pocit bezpečí. Tyto prodyšné plenky pomáhají udržovat pokožku děťátka suchou a svěží.

mimiProč nepoužíváte organickou bavlnu na vnitřní straně plenky, kde by se více dotýkala pokožky dítěte?
Při vývoji nové plenky musíme brát v potaz řadu faktorů. Měkkost a absorpce jsou naší prvořadou prioritou. Rovněž myslíme na to, aby plenky neztratily svou trvalou spolehlivost a pružnost. Děťátko nesmí přijít o své pohodlí a možnost pohybu. Použití bavlny na vnější vrstvě výrobku přináší okamžité výhody - plenky jsou měkoučké a přitom neztrácejí absorpční schopnost.

Proč organickou bavlnu nepoužíváte v ostatních plenkách HUGGIES®?
Je to světová premiéra. Huggies® NewBorn jsou prvním výrobkem, v němž jsme ji použili. Ze zkušenosti víme, že pro maminky je důležité, aby novorozené děťátko dostalo tu nejlepší péči. Těšíme se na odezvy maminek a do budoucna budeme uvažovat o použití organické bavlny i v dalších našich výrobcích.

A vyzkoušejte i naše nové vlhčené ubrousky Huggies® Pure, Huggies® Natural Care a Huggies® Soft Skin.

Všechny potřebné informace najdete na stránkách Huggiesclub.cz ZDE

 

 

Reklama