Ať už máte doma malou parádnici nebo zvídavého průzkumníka, v hračkářství Pompo seženete vhodný dárek pro každé dítě. Přinášíme malou inspiraci. Na nákupy vánočních dárků vám naštěstí  ještě nějaký ten čas zbývá.

Make it real Nehtové studio
Chce být vaše holčička jako vy a krade vám laky na nehty a další zkrášlovací propriety? Potom bude nadšená z vlastního nehtového studia. Najde v něm vše, co potřebuje pro dokonalou manikúru. Nechybí sušička na nehty, pilník, laky a nejrůznější kamínky a samolepky, kterými lze vzhled nehtů vyšperkovat k dokonalosti.

image.png

Smoby Baby Nurse 2v1 postýlka/přebalovací pult
Na roli maminky se holčičky často připravují už od útlého věku, kdy si samy chtějí hrát s panenkami. Aby byla jejich hra co nejreálnější, potřebují k tomu samozřejmě mnoho nezbytností. Patří mezi ně i postýlka, kam mohou panenku uložit a přebalovací pult. Řada Baby Nurse vám ušetří místo v pokojíčku, protože jde o produkt 2v1. Součástí balení je také panenka, nočník a další pomůcky, které holčičkám usnadní péči.

MAC TOYS Robot na ovládání Powerman CZ
Svého robota by určitě chtěli mít i mnozí dospělí. Dost možná tak budete svému dítku závidět, až pod stromečkem rozbalí Powermana. Interaktivní robot, který dorazil z dalekého vesmíru, je skvělým dárkem pro holky i kluky od čtyř let. Umí chodit, zatančí si s vámi, otestuje z matematiky nebo vás rozveselí vtipy či bajkou před spaním. Dokáže také zopakovat krátký text, který do něj nahrajete.

MAC TOYS Velká laboratoř 4v1
Dětem, které jsou zvídavé, jistě udělá radost domácí laboratoř, která obsahuje velké množství komponentů ke zkoumání nebo sestrojování. Malí vědci si mohou vyrobit skákací planetu, lebku či oko. Ponořit se do vulkánu sopky a pomocí jednoduchého pokusu sledovat, jak se valí láva ven.

MAC TOYS Levitující UFO
Děti starší deseti let si jistě vyhrají s Levitujícím UFEm. Stačí ho vyhodit do vzduchu a k následnému ovládání je potřeba jen pohyb rukou. Není nutné se UFA ani dotýkat. Každý, komu to váš potomek ukáže, bude jistě vedle z jeho nadpřirozených schopností.

Více na POMPO.CZ

5de63860a9bc3obrazek.png

Reklama