Kdyby se jí před rokem někdo zeptal, jak hodnotí svůj sexuální život, odpověděla by, že je naprosto v pořádku, oba jsou spokojení. Dnes už by v tom tak jasno neměla. O svém muži totiž zjistila něco, o čem dřív neměla ani potuchy.

af.jpg
Foto: Shutterstock

Nejdřív to byl jen vtip

„Můj muž slavil narozeniny a pozval i sousedy z naší bytovky. Po půlnoci všichni odešli, až na Mirka, našeho souseda přes chodbu. Je taky motorkář, jako můj Pavel, tak spolu vedou nekonečné debaty na tohle téma,“ vypráví Monika. Zatímco oni dva dál popíjeli, ona se rozloučila. Šla si dát sprchu a chystala se do postele, kde ji ale čekalo překvapení.

„Místo Pavla tam ležel Mirek. Leknutím jsem zaječela a oni dva se mohli utlouct smíchy. Jako že povedený vtip. Jenže pak se to zvrhlo. Můj muž začal mít řeči, jak jsem pěkná, šikovná ženská, a jestli by si mě nechtěl vypůjčit. Nejdřív mě to urazilo, ale když mě manžel Mirkovi doslova dostrkal do postele, nechala jsem věcem volný průběh. Taky jsem měla dost vypito, střízlivá bych do toho asi nešla,“ myslí si Monika, která se ráno nemohla Pavlovi ani podívat do očí. Měla strach, že se na ni bude zlobit. Přestože s tím nápadem nepřišla ona. Jenže o uplynulé noci nepadlo ani slovo. Až o pár týdnů později.

Stal se z toho příjemný zvyk

„U láhve vína na tohle téma Pavel zase zabrousil. Čekala jsem výčitky, ale on přiznal, že se mu to moc líbilo. A rád by setkání někdy zopakoval, pokud nebudu proti. Svěřil se, že ho vzrušuje sledovat, jak spím s někým jiným. Nebere to jako nevěru, pokud u toho je i on sám, a souhlasí s tím,“ vysvětluje Monika s tím, že mu přání splnila podruhé. A pak zas a znova.

„Se sousedem se od té doby vídáme ve třech pravidelně. Nestěžuji si, on je moc pěkný chlap a baví mě to s ním. Ovšem jde pouze o postel, žádné city! A manžel je spokojený. Od té doby máme i my dva lepší, vášnivější sex,“ usmívá se Monika.

Čtěte také: