sexysexy

To, že můj vkus, co se opačného pohlaví týče, naráží na časté nepochopení, neboť je velmi specifický, tu už zaznělo několikrát. Ale proč, to jsem vám prozradila jen zpola. Je to proto, že moji idolové jako opačné pohlaví zrovna nevypadají.

Delší vlasy rovné jako hřebíky, stylový rozcuch, čistá pleť, hladce oholená tvář a dokonalý make-up, černé oční linky, tmavé stíny. Téměř dokonalé. K tomu všemu drsný outfit po vzoru anime postaviček, pánská sukně a… mně se podlomí kolena.

Nejlepší bude vizuální ukázka. Pokud nevěříte, že obrázek nahoře znázorňuje muže, mrkněte ještě na následující video. Brala bych je všemi deseti.

Ale musím zdůraznit, že trvám na tom, aby kdokoliv tohoto zjevu byl pohlaví mužského. Byť to na něm nejde znát. Na tom jednom písmenku v občance mi zkrátka záleží.

Na rozdíl od vás by mi opravdu nevadilo, že má na sobě víc make-upu než já, že v koupelně tráví víc času. A situaci: „Miláčku, došel mi pudr, půjčíš mi svůj? A mimochodem, budeš si dneska brát tu černou sukni s řetězama, nebo si ji můžu vzít já?“ bych považovala za naprosto normální, pokud bychom měli stejnou velikost.

Bylo mi už řečeno, že je to práce pro dobrého psychiatra. Nějaká úchylka, či co. Já se naopak domnívám, že vkus je věc neovlivnitelná. Co se mi líbí, se mi zkrátka líbí a nic s tím neudělám. Ale přiznávám, že se s tím nežije nejlíp. Zvlášť, když chcete mít takový exponát doma.

Vyvstává tu totiž několik problémů. Takoví u nás nerostou, nebo se mi vyhýbají. A když už mi zkříží cestu, má přítele. Ale jestli znáte bi- či heterosexuálního pána podobného ražení, pošlete ho za mnou. :-)