To píše v dalším příspěvku čtenářka Boros. A ještě se dozvíte, co nejdražšího kdy vyhrála, jak se jí porouchalo kolo a kam „mizí“ většina jejích výher.

Doufám, že brzy něco vyhrajete, milá Boros, a hlavně že Vám to zůstane. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den, po odmlce se opět zapojuji.

Soutěže mne baví. Ovšem jak které - třeba sportovní opravdu nejsou moje hobby. Nejraději mám nějaké vědomostní, když se něco nového dozvím. Třeba když se i musí něco vyhledat. No a matematicko-logické, ty miluju, ale těch moc není. Soutěžím pro radost a ne pro výhru, ale když něco vyhraju, potěší mě to. Nejmilejší výhrou jsou pro mne knížky. Nejdražší výhrou, kterou jsme kdy vyhrála, byla před skoro 17 lety videokamera, ale ta byla víceméně jen zadarmo - slosovatelné nějaké kupóny z pracího prášku. Měla jsme tenkrát ½ ročního chlapečka a čekala jsme druhé dítě a kameru jsme využili. Ještě funguje, ale už tolik nenatáčíme. Loni před Vánocemi jsme vyhrála elektrokolo, jen za správnou odpověď, ale kolo se mi polámalo, mnoho škody nadělalo - dali mi nějaké peníze a hned jsem si šla koupit nové kolo šlapací. Ale stejně mě nejvíc potěší, správná odpověď a to si řeknu, že nejsem tak blbá. Zde na Ženě-in jsem jednou vyhrála kosmetiku - sebraly mi ji dcery (a syn remcal) a jednou oplatky a hrneček (oplatky prý pro kolegyně, ale opět děti zabodovaly a jsem ráda, že mi zbyl hrneček). Výhru - hru bychom doma přivítali, s dětmi hrajeme kde co, i když už jsou v pubertě, tak vylepšené Člověče, karty, scrable apod. to je naše. Hrajeme i Dostihy, ale jsou dost zdlouhavé, takže ty ne tak často. Mám pocit, že dcera něco o tom dračím srdci už i četla.

Hezký den.

Boros

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Soutěže

  • Soutěžíte rádi?
  • Co vás nejvíc baví?
  • Jakých soutěží se účastníte?
  • Co nejraději vyhráváte?
  • Máte nějakou otázku k Velké vánoční soutěži?

To vše budeme dnes probírat. Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedné z vás pošleme za odměnu hru s názvem Dračí srdce. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je SOUTĚŽ. Předem děkuju.

hra

Reklama