kůň

Nechci žádnou cenu, protože nemám ani žádnou veselou historku, ale chtěla bych připomenout také úžasné přátele lidí, a to koně.

Je mi  42 let a do jízdárny  chodím pd svých dvanácti let. Před tím jsem ale už dlouho  jezdila na koni každé prázdniny u strýčka – koňáka.

Tyto okamžiky mohu směle označit za nejkrásnější v mém životě. V městské jízdárně mám ustájenou hnědou čtyřletou klisničku Malinu, kterou jsem dostala ke čtyřicetinám. Je to ten nejúžasnější tvor na světě hned po mých dětech. 

Dokonce kvůli ní vážně uvažuju o změně zaměstnání, a že se přestěhuju na chalupu, kde bude moci být se mnou. Jsem rozvedená, tak mohu klidně odejít na venkov. Tady mě nic nedrží, a tam nám bude spolu dobře. I práci bych měla v tamní stáčírně minerálky.

Tamara

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Napište nám na redakční  e-mailovou adresu: redakce@zena-in.cz svoje zajímavé postřehy a zábavné příběhy a historky, které jste s nimi prožili. Svoje texty můžete doplnit i obrázkem vašeho „kámoše“.

Těšíme se na vaše příspěvky, které budeme v průběhu celého dne zveřejňovat, a ty nejzajímavější samozřejmě odměníme. Dnes je ve hře značkové tričko spolu se šamponem na rovnání vlasů Gliss kur – Asia straight a knížka Richarda Waterse z nakladatelství Metafora Fobie odhalené a vysvětlené, věnovaná mimo jiné i ne zrovna oblíbeným tvorům z živočišné říše.