Orgastický prožitek

„Když se milujeme, potřebuji, aby dosáhla orgasmu. Dělám snad všechno, co můžu. Neexistuje praktika nebo pomůcka, kterou bych nedělal nebo nezkoušel, abych jí k tomu dopomohl. Bývám tak zaujatý jejím prožitkem, že často zapomínám na vlastní uspokojení,“ rozvyprávěl se pro Ženu-in čtenář, který si zřídil nick huricane. Reagoval na výsledky naší ankety Muži: Žena má orgasmus vždycky, ne?

„Nepopírám, že je to až úchylka, ale já to tak prostě mám. Já se udělám vždycky, ale ona to nemá - jako každá ženská zaručený,“ řekl. Připustil, že kdyby mu někdo popisoval tutéž snahu, asi ho nazve sexuálním robotem na partnerčin orgasmus. „Já ji ale miluju, chci, aby se na sex se mnou těšila, tak se snažím,“ poznamenal.

Huricane se nedávno zapovídal se svojí kamarádkou. A s ní se dostal do křížku. Ona ho totiž přesvědčovala, že je žena svůj orgasmus schopna předstírat. Navíc mu kamarádka neprozřetelně řekla, že jeho přítelkyně se jí svěřila, že většinu orgasmů skutečně předstírá „To není možné, četl jsem kdejakou literaturu. Nedám jen na její vzdechy, cítím to i jinak. Třeba přímo ve vagíně, kde vnímám její stahy,“ prozrazuje až zhrouceně huricane.

Existuje nějaký způsob, jak zaručeně poznat ženin orgasmus?

Sexuolog: Jedině v laboratoři na přístrojích

Sexuolog Ondřej TrojanS otázkou, zda má muž šanci orgasmus zaručeně poznat, jsme se obrátili na sexuologa Ondřeje Trojana. Jeho odpověď by čtenáře huricana nepotěšila. „Zaručený způsob neexistuje,“ reagoval stručně pro Ženu-in. „Snad jen v laboratoři. Reakce ženy při jejích vnějších projevech orgasmu by musel kontrolovat přístroji. Konkrétně by musel sledovat tep, tlak a srdeční činnost vůbec,“ vysvětlil Trojan.

„Jinými slovy, když je žena dobrá herečka a chce svému sexuálnímu partnerovi udělat radost, muž nemá možnost zjistit, že jde jen o předstírání,“ dodal sexuolog.

Smutná zpráva pro muže. Ani ženy to ale nemají snadné. Podle průzkumu, o němž jsme psali v článku Češi jsou věrnější a v sexu zodpovědnější!, čtvrtina z nich nikdy neprožila vaginální orgasmus.

Ženský orgasmus lze rozdělit do několika skupin. Alespoň podle sexuologa MUDr. Roberta Klátila. Podívejte do jakých:

Existuje podle vás nějaký způsob, jak zaručeně poznat orgasmus? Předstírala jste ho někdy?

 

kondomySpojte příjemné s užitečným

Chraňte se před početím pohlavními chorobami! Hlavní a prapůvodní funkcí kondomu je sice ochrana, ale ochrana nemusí být nudná! Naopak! Naším tipem jsou vylepšené klasické kondomy, které váš sexuální prožitek ještě umocní – prezervativy Inspirace s označením Aroma, Komfort a Intenziv. Více detailních informací naleznete zde: www.inspirace-kondomy.cz