Čtenářka ekleinovka se vyznala z lásky snad ke všem adrenalinovým sportům, co existují. Ekleinovko, tak to máme hodně podobně. Ale já třeba potápění za adrenalinový sport nepovažuji, právě naopak. Nádech, výdech a  hlavně klid, aby vzduch vydržel co nejdéle… Díky Vám za příspěvek.

Příjemný čtvrtek všem příznivcům adrenalinových zážitků. A těm,kteří je nevyhledávají samozřejmě také.
 
 Adrenalinové zážitky má myslím každý člověk. Někdo se do nich dostane nevědomky,jiný je vyhledává účelově. Existence bez těchto prožitků mu připadá nezajímavá,nudná,postrádající barevnost. Potřebuje akci.
Přiznám se, jsem ve věku,kdy bych si  mohla dát pokoj. Sedět v pohodě doma, číst si,relaxovat. I tohle zvládám,ale....Tohle vše až po nějaké akci. Ta mi nalévá krve do žil. Po celém těle se rozlévá pocit nepopsatelně krásný.
Mám to v sobě. Potřebuji děj. Pak žiju.Miluji hory,lezení po skalách,potápění. Za mlada to bylo vše ještě mnohem nespoutanější. Řídila jsem auto a najednou byl plynový pedál na podlaze. Zkouška rychlosti. Také ,,škola smyku“ na zamrzlém rybníku .
Hory mne přitahují už odmala,zrovna tak voda. Výšky a hloubky.Tyhle dva extrémy. Dala jsem hodně vrcholů. Pohled dolů je fascinující...malinký človíček a kolem něj obrovský svět. Teď už nelezu po skalách,pouze chodíme. Můj muž je stále ve střehu. Když vylezeme na nějaký vrchol,mám ve zvyku stát až na úplném krajíčku a pozorovat krajinu pod sebou. A podávat ,,odborný“ výklad. Udělám krůček a už mne drží v pase. A dělá,že pozoruje se mnou. Přitom vím,že má o mne strach. A věřte,je to skvělé,když tyto zážitky sdílíme společně.

feraty


Voda je další živel,který mám v oblibě. Potápění mne také naplňuje pocitem blaha. Tady se spoléhám sama na sebe. Manžel plave se mnou,ale nepotopí se. Alespoň mám jakýsi vnitřní pocit jistoty,že je v mé blízkosti. Můj ochránce. Bojí se o mne a přitom mne ve všech mých aktivitách podporuje. Za to mu patří můj velký dík.
Na lyžích jsem velký riskér. Utrpěla jsem vážný úraz. Přenesla jsem se přes to a už sjíždím sjezdovky jako dříve. Zrovna tak sjezdy na kole....Jsem svým způsobem cvok,já vím.Můžete říct nezodpovědná osobnost. Kdo to ale zažil,pochopí.
Děti jsou každé jiné. Nejvíce se pomamila dcerka,kluci jsou opatrnější. Ta jde také do všeho.Je ale více rozvážnější /to já už také :) /.
Miluje vodu,hory,kolo,skály...bungee jumping.. Nesnáší pavouky.Jejich přítomnost v ní vyvolává paniku / já je mám ráda/.
Jsme prostě takoví,jací jsme.Nikdo z nás není dokonalý. Každého naplňuje něco jiného. Já ke svému životu adrenalin potřebuji .A hodně lásky. A tak to je.
ekleinovka
Text nebyl redakčně upraven


Jaký je váš nejlepší adrenalinový zážitek?

  • Máte ráda adrenalinové atrakce a sporty?
  • Nebo se jich straníte?
  • Na čem nejstrašnějším jste byla?
  • Co vás z adrenalinových atrakcí nejvíce baví?
  • Máte nějakou zajímavou historku spojenou s adrenalinovým sportem, či atrakcí?
  • Klepete se na zemi i za ostatní strachem a nemůžete se na to ani dívat?
  • Kam byste nás za adrenalinem pozvala?
  • Jaké bylo vaše nejlepší adrenalinové dobrodružství?

A nabízí se i mnoho dalších podotázek. Tak neváhejte, sedněte a pište své názory, příběhy a historky,  posílejte své fotky a videa na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

a jednu z vás odměním za příspěvek, který se mi bude nejvíce líbit, balíčkem potřeb pro adrenalinové nadšence.

Reklama